Widok

wieś zarasta chwastami. Trawy po pas na poboczach co utrudnia widoczność.

Kiedy gmina cos z tym zrobi.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Gmina już skosiła trawy. Jeśli mówisz o Lotniczej to problem powiatu a nie gminy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a gdzie gmina skosiła?? bo w okolicy Pszennej tego nie widać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po stronie nowej szkoły wszystko ładnie wykoszone. Kosili w zeszłym tygodniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak zwykle skoszone tam gdzie mieszkają nasi włodarze
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy szkole kosi pracownik szkoły z tego co mi się wydaje. Przy innych drogach chyba kosiarki Banino nie widziało. Swoją drogą, to Lotnicza zaczyna wyglądać jak busz, szczególnie za rondem przy Pszennej. Jeżeli mamy liczyć tutaj na gest ze strony powiatu, to słabo to widzę :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nikt nie napisał przy szkole Tokio po stronie szkoły!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a gdzie mieszkają nasi włodarze bo ja w simie nie znam adresów? znaczy szukać po skoszonej trawie czy jak?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam przed swoim płotem sam koszę. Zawsze najlepiej smęcić i ogladac się na innych. Zrób coś sam!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

ja przed swoim domem też koszę ale dlaczego mam kosić na całej długości Pszennej, jak mi obniżą podatek za koszenie to będę kosił i wzdłuż Pszennej
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niech zarasta trawą i zielskiem. Skoszenie tego co natura dała uroku Wam nie doda. Jaka wieś takie obejście.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

W wolnej chwili proszę poczytać na szybko znalezione artykuły: https://stopsuszy.imgw.pl/susza-a-koszenie-trawy/ i drugi: https://smoglab.pl/polskie-miasta-wstrzymuja-koszenie-powodem-susza/
Wolę mieć nieskoszoną trawę niż brak wody w kranie latem.
Bo wiesz marudo że w Polsce mamy suszę? Za chwilę będzie jazgot że znów wody w kranach nie ma. :(
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeżeli na skrzyżowaniu trawa ogranicza widoczność prawie w 100% możesz nie dojechać do domu żeby sprawdzić czy masz ta wodę w krainie a nawet może już być tobie i komuś innemu nie potrzebna
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jezeli trawa ci ogranicza widoczniść to powinieneś wiedzieć że gokarty nie sà dopuszczone do ruchu, używa się je na specjalnych torach lub wyznaczonych miejscach na placach zabaw.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

nie każdy jeździ traktorem
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

skoro jest taaaka susza to dlaczego w naszych baniniskich pseudo zbiornikach retencyjnych cały czas jest woda??
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Upi jestes od dziecka czy był jakiś wypadek? Màdrala od odgrzewania tematòw i komentòw na każdy, pajak!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jadąc prawidłowo według przepisowych 30km/h zdążysz wychamowaćw każdej sytuacji :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

do góry