Nie wiem skąd tu tak wysoka ocena, jak na ten lokal,bo rok temu, kiedy robiliśmy wesele opinii było znacznie więcej, ale ocena znacznie niższa - faktycznie adekwatna.
Czyżby właścicielka czyściła oceny? Tak jak zablokowała możliwość oceniania na FB?

Minął rok od naszego wesela, a nadal mamy nieprzyjemne wspomnienia związane z właścicielką, obsługą i całą otoczką, którą nam "zafundowali".

Mam nadzieję, że młode pary nie będą się nabierały na piękną lokalizację, bo na tym plusy się kończą.

- od początku ustaliłam, że na górnym tarasie chcę białe (a nie brązowe) krzesła, oraz biały chodnik. Usłyszałam, że nie ma żadnego problemu, bo białe krzesła mają w ogródku na plaży, a biały dywan tzw. bankietowy to koszt 300 zł i też „no problem”. Na tydzień przez weselem (mimo wcześniej już „zaklepanego” kosztorysu dot. wystroju sal itp.) p. Monika przesłała tabelkę raz jeszcze, tym razem usuwając którąś z pozycji, a dopisując 400 zł za przywiezienie i wniesienie białych krzeseł na taras… Z kolei biały dywan okazał się fizeliną z rolki :/
Nie chce mi się opisywać całej reszty, bo znaków nie starczy, ale z całego serca nie polecamy!!!