Widok

woda do telewizji !!!

to są już jakieś ku... żarty ... od ponad tygodnia codziennie nie ma wody !!! trzeba to zgłosić do telewizji ... nie wiem tvn24 , uwaga czy cokolwiek. Żeby w 21 wieku nie było wody to jakieś jaja, a Gmina z tym nic nie zrobi póki się kołu d*p... nie będzie im paliło, tak jak z tymi zalanymi działkami i domami co dopiero zaczęli robić po interwencji telewizji ... Drodzy sąsiedzie napierajmy wszyscy razem na Gminę na telewizje na wszystko co się da. czym nas więcej, czym więcej zgłoszeń i smrodu zrobimy tym szybciej to zrobią / naprawią !!!
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja jeszcze zrobię offtopic i dołączę się do księgi skarg i zażaleń, że mam już dość dzików.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może jakiś protest w Żukowie na rondzie ,kiedyś mieszkańcy banina też urządzili taki protest zaprosili radio telewizję.O szkołę też walczyliśmy i w radiu i telewizji .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

ja mysle,ze jak oni tak pogrywaja z nami, to moze zaplacmy im rachunek za wode z miesiac pozniej to moze jakis tepak z tych wodociagow zajarzy ,ze to nie zarty ....wiecznie tlumacza ,ze pradu brak ...to co takiej firmy nie stac na postawienie na stale agregatu???
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może by tak sołectwo zorganizowało spotkanie z mieszkańcami i wspólnie ustalimy palna ataku na gminę. Media pewnie będą zainteresowanie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

wyzwiska od tępaków to bardzo powszechne zjawisko...proszę się jednak zastanowić co się stanie jeśli wszystkie zasoby złóż wód podziemnych na danym terenie zostaną nadmiernie wyeksploatowane...mówiąc prostym językiem woda po prostu się skończy to co wtedy? kogo będziecie wyzywać od tępaków...? chyba sami na nich wyjdziecie za marnotrawienie i nie szanowanie dobra jakim jest woda pitna. Wtedy zostanie tylko modlitwa i zbieranie deszczówki..

http://www.budnews.pl/maleja-zasoby-wody-swiecie-grozi-nam-globalny-niedobor/
http://www.psz.pl/169-raporty/malejace-zasoby-wody-globalny-problem-przyszlosci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koniecznie trzeba cos z tym zrobic! Nie mozna dziecka wykapać ani nic innego zrobic to skandal. Zima problemy z prądem, teraz woda...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

to wypad z Banina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 18

intruz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

jeżeli ktoś chce nie płacić za wodę to można to uczynić całkiem legalnie. Teoretycznie płacimy wszyscy na podstawie uchwały rady gminy ustalającej stawki za wodę. Problem polega na tym, że ostatnia uchwała jest niezgodna z ustawą o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę. W ustawie napisano wprost, że gmina uchwałę podejmuję na rok. Ostatnia uchwała gminy żukowo odnośnie stawek ma wpisane w uchwale obowiązywanie przez 18 miesięcy. Więc kto chce wzywa gminę do usunięcia naruszenia prawa, i do tego usunięcia może legalnie nie płacić. Nie musicie dziękować...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Proszę się nie martwić. W czerwcu planowana jest podwyżka opłat za wodę i ścieki.
To dobra wiadomość. W końcu powstanie cena zaporowa i strach będzie wodę
w ubikacji spuścić. To powinno znacznie poprawić sytuacje.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

wody
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja tam wolę jednak wó....dę :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry