Widok

wokalistka szuka zespołu

cześć.
przyjechałam na studia do gdańska, w moim rodzinnym mieście śpiewałam w zespole rockowym, poza tym szlajałam się po konkursach i międzynarodowych festiwalach wokalnych, gdzie zdobyłam wiele nagród. uczyłam się m.in u E. Zapendowskiej, czy G. Łobaszewskiej. najlepiej czuję się we wszelkich odmianach rocka, a także w smętnych balladach. jestem otwarta na propozycje. moja skala głosu, to ok. 2 oktawy. jestem osobą twórczą, z głowa pelną pomysłów, pasji i chęci tworzenia. poszukuję zespołu, który granie bierze na poważnie, chce grać koncerty i swój materiał. jesli jesteś zainteresowany, to napisz. pozdrówka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WITAM,
Jestem studentka I roku Zarzązania na UG.Mam 19 lat.
Chodziłam do szkoły myzycznej w Gdyni.
Chciałabym dołączyć do zespołu jako wokalistka.
Jestem bez doświadczenia.
Najlepiej się czuje w klimatach motown, rnb.

Mój nr GG to:28903850
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, jesteśmy zespołem z trójmiasta poszukującym wokalistki. Obracamy się w klimatach hmm... tutaj można usłyszeć co nieco; :
http://www.youtube.com/watch?v=fpkYcxLk1_Q ;
http://www.youtube.com/watch?v=M9SihGclVeQ

Dane kontaktowe na:
http://www.fabrykazespolow.pl/baza-zespolow?investor2Task=investor2Details&investor2Id=4106 ;
lub
http://www.myspace.com/phonofaber

Pozdrawiam
Dominik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam , jestem zainteresowana oferta szukam zespołu . blizsze info :8174647 , zapraszam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli szukasz zespołu to zadzwoń 695 603 960, lub napisz vierna@vierna.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj!
Poszukuję wokalistki do zespołu o stylistyce typu Epica (symfoniczny metal)
Prosze o kontakt
gg 13125916
kom 694573532
Dominik
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam wszystkich ktorzy to czytaja:)!!!
kilkuletnie doswiadczenie ~5 lat na klawiszach(akordeon, keyboard), wokal, dj.
poszukuje osob chetnych nawiazac ze mna wspolprace w zakresie grania w zespole lub udzialu w projekcie.
gralem w zespole rockowym, weselnym, folkowym, oraz bralem udzial w roznych projektach.

W pazdzierniku zaczynam pierwszy rok studiow....
czego oczekuje od wspolpracownikow....hmm na pewno wyluzowania tego aby nie mieli problemow ze znalezieniem czasu na proby i dazyli do tego aby sie rozwijac ale nic na sile;)
zainteresowany/ana

GG:20639623

pozdro;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej ludziska ;)

Jestem studentką III roku PG. Chodziłam do szkoły muzycznej ( flet poprzeczny), śpiewałam w chórze, solo, na weselach i w zespole rockowym. Kocham scenę jednak rozsądek zdecydował że zamiast musicalu czy wokalu wybrałam się na PG.
I przyznam szczerze że bardzo mi brakuje śpiewania i tej atmosfery.
Karaoke już mi nie wystarcza dlatego chciałabym zacząć śpiewać w jakimś zespole;) Fajnie byłoby grać jakiś blues czy jazz a nawet rock. Chałturzenie także wchodzi w grę !

Liczę na odpowiedź moje gg : 7159114
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, szukamy wokalu do bandu 40-latków, którzy w miarę dobrze grają f.mario@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hey.

Szukam zespołu . Ukończyłam dwa stopnie szkoły muzycznej oraz studiuje na Akademii Muzycznej śpiew klasyczny . Proszę o kontakt 507 382 507



Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam wszystkich na http://www.szukammuzyka.pl - tam się szybciutko odnajdziecie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam szukamy wokalistki/wokalisty. Gramy rock z domieszką funka łamanego z break bitem. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila: guitarfanpl@gmail.com (wyślę demo z próby)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taka muza interesi?

http://www.sexophone.pl/stara/download.html

gg 1209033

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kamilo interesujący scenariusz, jakbyś mogła napisać Twój okręg zamieszkania. pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Śpiewająca studentka szuka zespołu z Gdańska. Chciałabym spróbować swoich sił w zespole w klimatach The Gathering, Anathemy, Aqua de Annique czy Elfonii. Albo i nawet w jazzowych klimatach :) Głos w stylu Anneke van Giersbergen, choć nie pozbawiony oryginalności. Jeśli komuś mówią coś te nazwiska i nazwy, i chciałby brzmieć w takim stylu, to proszę o kontakt: natta@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PS. nr telefonu: 505080959. najlepiej muzycy z sopotu ale cale trójmiasto bedzie ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem wokalistka i szukam zespolu. najlepiej bas, perkusja i gitara solowa. mam duzo materialu i glowe pelna pomyslow. kazdy kto lubi rocka (w sumie ciezko ocenic wlasna tworczosc) niech pisze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam..... jestem wokalistką i szukam zatrudnienia w zespole muzyczno-weselnym.... dodatkowo gram na keyboardzie ;) ... jestem raczej wesołą z poczuciem humoru osoba.. mam 18 lat... posiadam strone z moimi utwórami w moim wykonaniu... województwo lubelskie okolice lublina.. moje gg 10676533 lub emil ewcia14-13@o2.pl pozdrawiam serdecznie ;))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WItam!
Jestem 20 letnim basistą z kilkuletnim doświadczeniem, po szkole muzycznej w klasie gitary. Chciałbym założyć zespół, który grałby disco, funk, muzykę w stylu lat 70'. Coś a'la Kool And The Gang, Chicago, Chic, Earth Wind And Fire, The Whispers, etc.
Kontakt: rastach90(at)gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
+48 666 012 576

szukamy wokalu

mamy materiał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kotrakt dla wokalistki 3 lub 6 miesięczny na Cyprze praca od zaraz tzn w miarę wolnych miejsc w samolotach
kontakt na
rysiek@keys.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0