Widok

wspaniałe miejsce na rodzinne uroczystości

W minione Święta Bożego Narodzenia mieliśmy przyjemność organizować w restauracji Villa Aqua chrzciny naszej córeczki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z całokształtu współpracy z restauracją, począwszy od wymiany pierwszych maili. Chociaż grupa nie była za duża - 17 osób, mieliśmy do dyspozycji osobną przestronną salę, co dawało nam dużo swobody i pozwalało stworzyć rodzinną atmosferę. Sala, sama w sobie jasna i przytulna, była świąteczne udekorowana. Dodatkowo mieliśmy do dyspozycji pokój, by móc nakarmić i przewinąć Maleństwo. Dania z menu spełniły nasze oczekiwania, były smaczne, świeże a przy tym elegancko podane, szczególnie zasmakowały nam przystawka róża z łososia i deser - sernik cynamonowy. Ceny przystępne. Obsługa serdeczna i cierpliwa, szczególnie dziękuję pani kierownik restauracji za pomoc w organizacji tej ważnej dla nas uroczystości. Polecamy tą restaurację nie tylko na na rodzinne imprezy.
Moja ocena
obsługa: 6
 
menu: 6
 
jakość potraw: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Szanowna Pani,Serdecznie dziękujemy za wybór naszej restauracji, jako miejsca organizacji tak ważnej uroczystości rodzinnej. Niezmiernie się cieszymy, że jesteście Państwo zadowoleni.

Zarówno ja, Szef Kuchni, jak i cały personel jesteśmy dumni, że docenili Państwo smak i sposób podania dań oraz naszą obsługę. Sernik cynamonowy rzeczywiście cieszy się powodzeniem co potwierdza Państwa opinia.

Wystawiona rekomendacja jest dla nas najwspanialszą nagrodą.

Mamy nadzieję, że przy okazji organizacji kolejnych uroczystości, tych większych ale również tych mniejszych, ponownie zawitają Państwo do nas.

Serdecznie zapraszamy.Z poważaniem,

Magdalena Musiał

Kierownik Restauracji

Autor: Hotel Villa Aqua
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry