Widok

wspaniały duszpasterz- proboszcz naszej parafii.

Drodzy, mamy wielkie szczęście że w tych trudnych czasach, gdzie codziennie atakuje się Nasz Kościół, mamy takiego wspaniałego Duszpasterza Ks. dr Daniela Knapińskiego. To wspaniały Człowiek, na którego zawsze można liczyć. Jest przykładem patriotyzmu, Bogobojności, wspaniałej wiary i przywiązania do naszej Świętej Wiary i naszego Świętego Kościoła. Trwaj nasz Wielki Duszpasterzu w swojej Wierze, wspomagaj nas maluczkich i słabej wiary. Tyle możemy się od Ciebie nauczyć. Dziękujemy Tobie za cenne wskazówki i to że taka opieką otaczasz naszą miejscowość. Prowadź nas przeciwko wrogom naszej Wiary i naszej Ojczyzny. Szczęść Boże i Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus. Króluj nam Chryste
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 28

kolejny troll
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dokładnie, troll przez duże T
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

taaa, dobry towar ;d
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

A ja tak nie uważam,mam nadzieję że to prawda.znam naszego proboszcza,to wspaniały czlowiek
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skończcie głupoty pisać. To prowokacja. Komuś się nudzi.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

tekst mnie nie obchodzi,ale mam pytanie:proszę jeden argument /wskaźnik ze to pisze troll.Z ciekawości po prostu ,skąd to przekonanie.Proszę o odpowiedź.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ksiądz Daniel jest wspaniały. ale takich osób jest więcej. Ksiądz Piotr, Ksiądz Lech tak pięknie pracują z młodzieżą, z dziećmi. Młodzież tak się garnie do nich. Przyjemnie popatrzyć. Wiara i Patriotyzm, czego wy niewierzący i szkalójący Nam zazdrościcie.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 13

Księdza Piotra już z nami nie ma.Taki mądry a nie wiesz co się w parafii dzieje. Na temat ks.Lecha lepiej się nie wypowiadać...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 9

Czego niby mam tobie zazdrościć?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na wszelki wypadek niech ta garnąca się młodzież staje raczej pupą do ściany.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Taki wspaniały że gimnazjalistów z przygotowań do bierzmowania wywala. Prawdziwy chrześcijanin _ Pan Jezus grzesznicy nogi obmywał a on młodych skreśla zamiast naprowadzić "jak te owieczki" . Kto z nich potem do kościoła będzie chciał pójść jak stare dewotki do nieba pójdą? Kto ?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 10
Wiara nie jest obowiązkowa dla nikogo... A taki Ksiądz przygotowując podrostkow do bierzmowania po co ma szarpać sobie nerwy? Czy to jego wina że rodzice nie uczą dzieci kultury i szacunku do innych? Kiedyś ksiądz czy nauczyciel był autorytetem i żaden małolat nawet nie pomyślał aby pyskować komuś starszemu... Obecnie bezstresowe wychowanie prawa które młodzi znają lepiej niż tabliczkę mnożenia i widzicie co się dzieje. A to wszystko wina rodziców którzy sami nie potrafią wychowywac, liczą na system oświaty ale wina za wszystko co złe obarczają każdego tylko nie siebie a broń boże swoją pociechę...
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 4

ksiądz Daniel jest naprawde wspaniały. pomaga wszystkim. zawsze bede go broniła. pieknie przygotowuje Mszę sw. i dba o atmosfere w naszej parafii. pozdrawiam
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tak wspaniale dba również na parkingu kościelnym. Chyba tam nie chodzi i nie widzi ciuchów walających się po parkingu. A może to nie jego sprawa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Sam o sobie piszesz klecho?
Skoro nie jest obowiazkowa ta twoja wiara to po co pchacie sie z buciorami wszedzie od malego do przedszkol,szkół z indoktrynacją na jednego słusznego albo lepiej na jedyny słuszny światopogląd potem do instytucji wszelakich i polityki na koniec, siedz na plebanii i czekaj na owieczki a ewangelizacje rób w biedrze i lidlu!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 12

Ja mysle, ze film kler pokaze koscielna rzeczywistosc i to w jaki sposob postepuja ksieza. Oczywiscie nie ma co wszystkich szufladkowac do jednej szuflady. Nasz ksiadz to dobry ksiadz, ale w samej parafii tez cuda sie dzialy i to nie raz.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Boga tzreba mieć w sercu..w kosciele tzw katolickim nie ma Go od dawna..to tylko biznes
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Od naprawiania jesteś Ty,a nie ksiądz będzie Ci dzieci wychowywał.Dobre wychowanie wynosi si ę z domu,a nie zrzuca na innych.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Łubu dubu, łubu dubu...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak dla mnie jest to bełgot nawiedzonego
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
niech zdycha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mój ci oni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
porąby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie znam człowieka..taki swiety? gdzie go mozna spotkać? tego dusz..pasterza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

do góry