Widok

wszystko pięknie tylko naciągają

jakość usług bez zarzutu, salon piękny, ale co z tego, gdy poczułam się drugi raz oszukana. Henna i regulacja brwi: 25 zł, ale przy płatności okazuje się, że za regulację z użyciem wosku płaci się 45 zł. Nikt mnie wczesniej nie poinformował. Miałam więc niesmak przez ponad pół roku, ale ostatnio pomyślałam, że skoro umowię wizytę przez internet, gdzie widnieje jak byk cena za wybraną usługę: 25 zł, to już nie zostanę oszukana. A jednak. Bez pytania mnie o zdanie, Pani kosmetolog nałożyła mi wosk, a następnie oczywiście przykazała Pani z recepcji za to skasować. Na szczęście Pani z recepcji zrozumiałą moje wyjasnienie, że nikt mnie o zdanie nie pytał i tylko teraz zostaję stawiana przed faktem dokonanym. Nie pisałabym tej opinii, gdyby ta -tym razem nieudana-próba zwyklego naciągania nie zostala na mnie wykonana po raz drugi. Do tego nachalne namawianie na zabiegi za 500 zł tekstami "Przydałby się Pani zabieg. To, co wtorek? Nie ? Może sobota? Nie ma na co czekac, umawiamy" to baardzo uboga szkoła marketingu :) Szkoda tylko, ze pewnie ludzie dają się nabrać na te tanie sztuczki, ale cóż- ja nie :) Wielka szkoda, bo piękny salon i byłabym skłonna placić więcej,gdyby nie to naciągani
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 5
 
jakość usług: 5
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
3.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy za opinię. Bardzo nam przykro, że nie spełniliśmy Pani oczekiwań. Mamy nadzieję, że większość naszych klientów ma inne zdanie. Nikogo nie naciągamy na 20 zł :) Pozdrawiamy serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry