Widok

wymiana drzwi

Po odwiedzeniu wielu salonów firmowych zajmujących się sprzedażą drzwi trafiłam w końcu do "Twojego Domu''. Zdecydowałam się na Gerdę i nie żałuję. Drzwi zamontowano mi jeszcze przed terminem, słowna, solidna ekipa montująca,miło wspominam współpracę. Polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Małgosiu to wzruszająca historia :) i wszystkim nam lepiej po tym jak się nią podzieliłaś :):) tak się składa, że Gerda to chyba jedna z najbardziej przereklamowanych w Polsce marek. Nie mówię, że mają złe produkty - broń boże! Ale decydując się na taki zakup sporo się przepłaca. Ja mam od 6 lat portę i w relacji z drzwiami Gerdy wyszły mi jakieś 30% taniej. Jakościowo żadnej różnicy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
A ja pozwolę się nie zgodzić. Wydaje mi się że porta jest znacznie bardziej rozreklamowana a ceny w przypadku drzwi wejściowych na 100% nie są niższe niż w Gerdzie. Ja również zakupiłem drzwi wejściowe w twój dom i porównywałem kilka produktów między innymi porty. Gerda wyszła lekko taniej ale uważam że jako, że specjalizują się w drzwiach wejściowych był to lepszy wybór niż porta która robi wszystko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam właśnie firmy, która nie tylko sprzeda mi dobre drzwi w dobrej cenie ale również je zamontuje, polecicie coś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry