Widok

wymiana oleju...

witam wie ktos gdzie mozna kupic olej,filtr i wymiana jest gratis??pomozcie:)pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W wielu warsztatach. Olej jest drogi i niewiadomego pochodzenia. Generalnie najtaniej jest kupić w hurtowni (lub sklepie motoryzacyjnym) i samodzielnie wymienić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co to znaczy "wymienić sam"? A gdzie utylizujesz stary?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na parkingu osiedlowym są 3 beczki na zużyty olej. Właściciel parkingu sprzedaje to z zyskiem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wymieniam olej http://www.mlipinski.pl/rodzaje-dodatkow-do-oleju/ fachowa obsługa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
warsztaty Kupują olej hurtem w beczkach. Nie ma mowy o "niewiadomym" pochodzeniu. Kilku litrowa plstik z marketu czy ze stacji jest droższy. Stąd wymiana "gratis", nie wynika to z gorszej jakości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba twój warsztat... Olej w beczce kosztuje ok 9 pln/litr (10W40 petro-canada) i sprzedaje się go po 20-30 zł/litr. Do tego niektórzy mieszają oleje z jakimś syfem by jeszcze więcej zarobić lub taki olej sprzedają jako full-syntetyk mobil 1.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
tanie oleje i filtry (ceny jak w sklepach internetowych) masz w sklepie na rampie przy grunwaldzkiej - na wylocie ulicy derdowskiego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
prowadza tez sprzedaz detaliczna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak. Ale jak w każdej hurtowni motoryzacyjnej ceny są podobne do detalu a wysokie rabaty dostają stali klienci. Plusem tego miejsca jest to, że oleje zawsze są świeże. Duży obrót pozytywnie wpływa na jakość ich olejów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na rampie kupiłem w zeszłym tygodniu
mobila 10 w 40
4 l za 59,90

(dla porownania w macro lub selgrosie - ponad 100 zł brutto)

szczerze polecam ten sklep
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
no to fajna cena, oni tez tam maja filtry, ostatnio tez latałem za olejami po marketach, jakos zapomniałem o tej rampie. Wiem tez ze w tym kopleksie budynków gdzies w piwnicy był koles ktory regenerował sprzęgła, nie wiem cpo on jeszcze robił ale zamiast płacic za sprzegło nieoryginalne 500zł u niego było za 80żł. Ciekawe czy jeszzce tam jest?? A jeśli chodzi o olej to ja pojechałem małomiejska kolo leone tam wymieniłem olej, (wymiana za darmo) a olej niby mobil a tak naprade to tego nie wiadomo bo to z beczki i mozna wlac do niej co sie chce. Tez teraz bede sam wymieniał, podjade kupic sobie na tą rampe. A propo rampy to pamietam zdarzenie, cos tam kupuje a w firmowym stroju mercedesa koles odbiera jakies filtry, patrze a to jakies polskie nawet nie filtron tylko jakies no name. I pytam sie potem kolesi czy to laduje do mercedesów a oni potwierdzaja. Jedziesz na serwis płacisz za jakies drogie filtry a oni ładuja ci jakies guano
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten gość od tarcz dalej tam jest,a co do sklepu na rampie to macie rację,jest najtańszy,w olejach płynach i wielu innych rzeczach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sklep moze i tani. Ale ci kolesie co tam pracują to jest tragedia ;/ kiedyś chyba nie wytrzymam nerwowo...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja byłem tam nie raz i nie mogę narzekać na obsługę,zawsze doradzą i pomogą,także nie zgadzam się z tobą
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
songo - nie wiem na kogo trafiles albo jakie masz oczekiwania od sprzedawcow (masaz stop gratis?)
ale ja bywam tam dosyc czesto i nigdy nie mialem takich zatrzezen
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja osobiście wolę wziąć w sklepie internetowym niż jeździć specjalnie do sklepu. Ostatnio brałem na http://www.autoczescizielonki.pl do tego jeszcze komplet filtrów do mojej A4 i jestem zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Koledzy zobaczcie tu http://fims.bazarek.pl/index/
Praktycznie jest tam wszystko do auta.
Nie raz tam już kupowałem,warto sprawdzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Musisz o tym pamiętać http://seogods.pl/nalezy-pamietac-o-wymianie-oleju-w-samochodzie/ regularna wymiana jest bardzo ważna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szukam jakiegoś sprawdzonego mechanika w Krakowie, kogo możecie mi polecić?

artykuły dekoracyjne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...

narzędzia warsztatowe Unior czy warto? (17 odpowiedzi)

cześć. rozglądam się za nowymi narzędziami do warsztatu i chodzi mi konkretnie o narzędzia do...

do góry