Widok

wymuszone pierwszeństwo przejazdu Więckowskiego Cieszyńskiego

Miałem parę przypadków zajechania drogi przez kierowców jadących Więckowskiego w dół i wjeżdżających na Cieszyńskiego ( obok pętli autobusowej 108 ) . Jadąc Cieszyńskiego z dołu w kierunku Lipowicza ostro hamowałem aby nie zderzyć się z kierowcą zjeżdżającym z dużą prędkością w dół ulicą Więckowskiego . Jest tam znak , że kończy się ulica osiedlowa , ale wyraźnie kierowcy nie zauważają tego znaku , albo nie wiedzą że nakazuje udzielić pierwszeństwa . Z powodu dużych prędkości zjeżdżających ulicą Więckowskiego proponuje ograniczyć prędkość lud dodatkowo oznaczyć pierszeństwo ulicy Cieszyńskiego . Proszę o uwagi innych kierowców na ten temat .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ogólnie to wszystko w porządku ,bez uwag.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Problem najlepiej zgłosić do Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni, oni odpowiadają za organizację ruchu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
6 lat temu zgłaszałem ten problem z prośbą o przywrócenie dawnego oznakowania (kiedyś były tam znaki A7 oraz T6).

GZDiZ odmówił, nie pamiętam dokładnie jakie były argumenty (odpowiedź otrzymałem na piśmie, już dawno je wyrzuciłem). Chodziło o to, że oznakowanie jest poprawne ze względu na wyjazd z drogi wewnętrznej.

Wielokrotnie zdarzało mi się, że ktoś mnie przepuszczał jadąc Cieszyńskiego albo w drugą stronę - widziałem wielu kierowców wymuszających pierwszeństwo w tamtym miejscu.

Możesz to ponownie zgłosić do GZDiZ, ale wątpię, by przywrócili stare oznakowanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (8 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

Częstotliwość lotów samolotow. (9 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

do góry