Widok

wynajem mieszkań

Witam. Co dzień śledzę ogłoszenia o wynajmie mieszkań i jestem przerażony tym co można zobaczyć. Chcesz wynająć mieszkanie to zapłać wynajem min. 1000-1200 +kaucja min.1000-1200 + czynsz min.200 w górę do nawet 700 + media to wiadomo że min 100 .Teraz pytanie. Młodzi ludzie albo para na dorobku ,jak oni mają to ogarnąć ? Dziwi nie to że ludzie tyle chcą zarobić na wynajmujących . Dużo ogłoszeń się powtarza więc te droższe mieszkania widać że nie idą a tańsze to standard typu u mnie w piwnicy. Wiadomo że jak kogoś stać na wydatek ok 1800 mniej więcej na miesiąc to weźmie kredyt a nie będzie komuś nabijał kabzę . Sam mieszka w wynajętym lokalu ale płacę 1000 za dwa pokoje + media i to w miarę dobrym standardzie ale to tylko po znajomości. A co z resztą? Jak to ogarnąć przy dzisiejszym rynku pracy i płacy. Wynajmujący opamiętajcie się!!!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 15
Tak jak panowie wyżej też popieram. Ceny są wzięte z kosmosu. Mam 22 lata jestem kobietą moja przeciętna pensja 1100-1300zł jak ja mam za to wynająć mieszkanie? można wynająć pokój u jakiejś staruszki,ale ona też woła co najmniej 350-600zł. Na szczęście mam gdzie mieszkać,ale bardzo bym chciała nareszcie się usamodzielnić. Mimo tego,że mam pracę nadal jestem zależna od kogoś paranoja.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8
Popieram kolege takie ceny za wynajecie ze taniej wyjdzie wziasc na raty swoje mieszkanie
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 9

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (419 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

Gecco Deweloper (12 odpowiedzi)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczerą opinią polecam przejść się po mieszkańcach inwestycji na...

do góry