Widok

wypadek na GD. Chełmie

Chełm Temat dostępny też na forum:
widzialam dzis wypadek : ,,kolizja ''rowerzysty i samochodu osobowego na tzw nowej trasie prowadzącej z chelmu ( naprzeciwko cmentarza )
CHłopak leżał na jezdni ( podejrzewam , ze niestety nie przeżył) , przednia szyba samochodu rozbita .Policja . Uważajcie jak jezdzicie , zarowno dwukołowcy jak i cztero.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Róża a Ty z chełmu jesteś? a może masz takie długie bląd kręcone włosy...? (lub kiedyś miałaś:))bo tak mi sie jakoś wydaje że Cię mogę znać...bo imię nie często spotykane i uśmiałabym się gdybyś to Ty była właśnią tą Różą którą znam -znałam kilka dobrych lat temu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@@@, a Ty z chełmu? Ktoś jeszcze?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ty też? ale numer :) ciekawe czy stoimy czasami na tym samym przystanku albo w kolejce do warzywniaka;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Jak poderwać dziewczynę. (58 odpowiedzi)

Witam, Mam 20lat i jak do tej pory nie mam dziewczyny. Nie chciał bym zostać starym kawalerem....

marynarz pozna panią (193 odpowiedzi)

Dobry wieczór, Od kilku lat pracuję jako marynarz. Od jakiegoś czasu męczy mnie pragnienie...

z kim na kawę (22 odpowiedzi)

Hej, Tak się zastanawiam, czy jeśli ktoś z racji biegu życia nie ma już znajomych z czasów...

do góry