Widok

wyrównanie terenu

czy możecie polecić jakąś, która wyrówna działkę jak pod trawnik? czy mam szukać minikoparki, czy to powinno być jakieś inne urządzenie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Najpierw naucz się poprawnie pisać po polsku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
W zależności od tego, jaki masz teren (aerał, jak bardzo nierówny). Jeżeli masz "góry" po wykopie, to skorzystałbym z koparki. Natomiast jeżeli jest "pofałdowany" , użyłbym glebogryzarki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co to jest aerał??? - Może areał? :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Masz rację, "literówka".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Franek Grablowski ul Hebla 8 Bojano 603642014 Polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie polecam , kombinuje duzo i drozszy niz inni.tylko zeby skasowac wiecej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pewnie i droższy, za to ma ludzi którzy wiedzą co robią i operatora który jest bardzo sprawny . To co inny będzie robił w 3 godziny on zrobi w 2 . Ale co ja tam wiem ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Również polecam. Szybko sprawnie i po robocie a nie naciągać godziny bo taniej :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

zenada. Kazdy inny tanszy i robi tak samo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

nie zgodzę się z Panem, w życiu budowałem dwa domy dla siebie i dla córki, w pierwszym przypadku prace zostały zlecone u Pana Franka Grablowskiego - poszło sprawnie bez cienia problemu a przy drugim domu niestety dałem się namówić osobom takim jak Pan którzy podpowiadali , będzie taniej, po co przeplacać skoro ktoś zrobi to samo za mniejszą stawkę ... niestety stawka u drugiego Pana była mniejsza i to całkiem sporo ale finalnie i tak zapłacilem więcej bo to co ludzie Pana Grablowskiego zrobili w jeden dziej to Ci drudzy tworzyli cały tydzień :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

To poprostu dwa razy zle trafiles :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

To poproszę o namiar żebym dobrze trafił
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

501506895
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Bojano

Bojano-NOWA GMINA, czyli fakty i czy warto (79 odpowiedzi)

Jeśli są jakieś błędy, to proszę o uwagi. Temat istotny, proszę o wzajemny szacunek w toku...

Nowa Kadencja - Nowa Gmina? (120 odpowiedzi)

Naszła mnie pewna refleksja patrząc na rozkład głosów. Czy to nie jest trochę tak, że wybierają...

Co tam deweloper knuje (13 odpowiedzi)

Czy ktoś zna zakres zmian w Warunkach Zabudowy o jakie wnioskuje deweloper stawiający bliźniaki...

do góry