Widok

z wrzeszcza na brodwino?

Rowery Temat dostępny też na forum:
witam - jako, że dojeżdzam na uczelnię z siedlec do sopotu brodwino mam pytanko - czy ktos z Was ma moze opracowana sensowna (czyt: w miare szybka i niewyczynowa) trase od okolic wlotu potokowej w slowackiego do sopockiego brodwina?

przewyzszenia, zjazdy, ciasne skrety - wszystko to lubie, ale ta trasa ma mi sluzyc do dojazdow wiec powinna byc w miare niewymagajaca. siegam do pamieci, patrze w mape... i dalej nic nie widze - macie jakies propozycje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> sensowna (czyt: w miare szybka i niewyczynowa) trase od okolic
> wlotu potokowej w slowackiego do sopockiego brodwina?

lasem? nie

> przewyzszenia, zjazdy, ciasne skrety - wszystko to lubie, ale
> ta trasa ma mi sluzyc do dojazdow wiec powinna byc w miare
> niewymagajaca. siegam do pamieci, patrze w mape... i dalej nic

mapa powinna pokazać Tobie przewyższenia, a po drodze od potokowej do sopotu masz ich parę i to niewąskich, których uniknąć się nie da. Na dojazd do pracy - odpada.

> macie jakies propozycje?

Potokowa - skrót przed starym wiaduktem w lewo i jazda wzdłuż niego aż dojedzie siędo Wita Stwosza - Wita Stwosza - Park Oliwski - ścieżka pomiędzy cmentarzam a TVGdańsk - Czyżewskiego - Niepodległości po chodniku z lewej - Armii krajowej (jakby pod prąd na początku, potem ścieżka) - rondo przy wydz UG Zarządz. - na następnym rondzie też prosto i tam z powrotem na Niepodległości i jest ścieżka do Kamiennego, a od niego na Brodwino już asfaltem samochodowym. Niestety chyba bezpieczneijszej kombinacji nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki serdeczne za odpowiedz

lasem jak najbardziej ok - jak do tej pory dojezdzam ciagiem al. zwyciestwa, grunwaldzka - niepodleglosci itd. moje plany tycza sie znalezienia trasy wlasnie przez las.

niewymagajaca tez nie tak zupelni - ja moge swobodnie pod gorke podjechac, ino raczej odpada bladzenie po lesnych sciezkach

prezyzuje wiec pytanie - czy znacie moze jakas lesna trase z okolic potokowej (lub np okolic pacholka w oliwie), ktora bez bladzenia moglbym dojechac na brodwino?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry