Widok

zabudowa KOMANDOR

Z usług firmy KOMANDIR skorzystaliśmy w listopadzie. Oboje z mężem uważamy, że firma wykonała kawał dobrej roboty. Zabudowa (zamiast szafy), którą zamawialiśmy do przedpokoju wygląda baaaardzo ładnie. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się aż takiego efektu. Jest ładnie, funkcjonalnie, wszystko świetnie komponuje się kolorystycznie. Wprawdzie mamy ją dopiero 3 miesiące ale gdyby w ten sam sposób funkcjonowała przez kolejne kilka lat (mam na myśli drzwi, okleina czy wysuwane szuflady) to naprawdę warto zapłacić każde pieniądze.
Zaczęło się od profesjonalnej obsługi Pana Tomasza w biurze Komandora w Gdyni. Był bardzo cierpliwy, słowny i udzielił wyczerpujących informacji. Zostaliśmy umówieni na wizytę z doradcą czy architektem, który przyszedł do nas i doradził kilka szczegółów. Na montaż czekaliśmy chyba tylko 2 tygodnie a sam montaż trwał o wiele krócej niż zakładaliśmy :). Internauci pisali, że będzie to trwało około 5 godzin. U nas Panowie byli około 2,5 godziny.
Mam nadzieję, że materiały, z których wykonana jest zabudowa będą tak długotrwałe jak ładnie wyglądają :) a koszt wszystkiego chociaż niemały to przełoży się na ilość lat jakie będzie zabudowa służyła.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
terminowość: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobre!! hehe co za sielanka :)Ci źli internauci pisali, ale u nas akurat trwało to niemożliwie krócej hehe, kolejna kpina z reszty, ludzie kto Wam karze pisać takie bzdety???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry