Widok

zadziwiajace ...

Milelismy okazje swietowac Sylwestra w tejze pieknie polozonej restauracji i gdyby nie fakt, iz zostalismy zdominowani przez zaloge osob "cywilnych" na strazy parkietu i baru, zakwalifikowalibysmy nasz bal do udanych...Menu i wyglad potraw bardzo dobry, muzyka odbiegla nieco od naszych oczekiwan, gdyz spodziewlismy sie czegos "starszego" wybierajac lata 20ste, ale oki, jak sie chce to przy wszystkim bawic sie mozna. Zdegustowalo nas jednak, iz jak sie okazalo, czesc gosci balu to personel hotelu...troszeczke nie wskazane przy tego typu imprezach, w dodatku byli zawsze wczesniej obslugiwani przez pelniacych dyzor wspolpracownikoa. Przykro, gdyz maz lokowal dobrych klientow w tymze hotelu, a to chyba nieco nie smaczne by bawic sie wraz z obsluga, ktora kolejnego dnia wita ...troszke razi spozywanie alkoholu w takich ilosciach, ktory wyplukuje poczucie dystansu...
Szkoda, ze nie docenia sie stalej klenteli i pokoi i baru ..
Moja ocena
obsługa: 3
 
menu: -
 
jakość potraw: 3
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 3
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam ostatnio z mężem na kolacji wyśmienite jedzenie podane bardzo elegancko obsługa miła, bywaliśmy częściej na niedzielnych branczach ale je znieśli zastąpili daniem degustacyjnym nie spodobało nam się i mamy nadzieję że wrócą do poprzedniej wersji teraz wybieramy się na Sylwestra i mam nadzieję że szef kuchni i kucharze spiszą się na piątkę bo jedzenie robią wyśmienite szczególnie zasmakowały mi pierogi z jagnięciny. Jak dotychczas wszystko mi smakowało dania serwuje młody kucharz i potrafi tak udekorwać danie że z apetytem jemy polecam smacznie i ceny ok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry