Widok

zakup internetowy

nigdy wiecej zakupów w sklepie Euro RTV AGD!!! nie polecam nikomu. skorzystałam z oferty darmowej dostawy kuchni Amica jesli zamówienie złoże do piatku. Złożyłam zamówienie, ale Pani zareagowała fuknięciem prawie, że mam swojego elektryka i nie skorzystam z ich usługi (biora prawie 160, a elektryk normalnie bierze 30 zł z wpisem do gwarancji). załatwiłam formalności w sklepie i dostawa miała być 24-07-2012 między 11 a 21 ( jak zapłace 35 zł to mi ogranicza czas do 5 h- taki niesmak ze szkoda gadac). wziełam urlop i czekam. właśnie jest 22,30 ani kuchni ani telefonu. po 19 dzwoniłam na obsługe klienta, to niemiła pani powiedziała, ze jest na samochodzie i mam czekac. nawet nie zadzwoniła, zeby upewnic sie czy towar dojedzie. wziełam dzien urlopu, ąby odebrac dostawe zakupionego towaru. straciłam dzien, nerwy, musiałam zapłacic za fatyge elektrykowi a nawet nie mam na czym wody zagotowac. Az dziw ze sklep jeszcze istnieje w dzisiejszych czasach na rynku, tymbardziej ze jak teraz czytam ; wiekszość opinii ma naprawde złych. szkoda, że nie poczytałam wcześniej... poprostu sadziłam, że takie rzeczy już nie mają miejsca. Zobaczę jak Firma sie zachowa wobec mnie i napiszę.
Moja ocena
obsługa: 2
 
pomoc merytoryczna: 2
 
asortyment: 4
 
promocje: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
liczyłas na darmochę to masz:) hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry