Widok

zalamka

ludzie troche wiece rozumu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, kurde chyba ja to napisałam, ale dopiero sobie to przypominam:-) odpisuję Ci bo mnie rozbawiłeś tym: doba na rowerze co jeść , doby jeszcze nie spędziłam, ale przydałoby się ;-). Poza tym trafiłeś chyba jestem zniesmaczona: życiem i ludźmi. Nie będę tego ukrywać. Nie ma co się nawet zastanawiać nad tym o co mi chodzi. Tak czy siak dobry jesteś ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Sie czymś zniesmaczyła...żeby chociaż dookreśliła o co chozi , a tak to lipa :) Ja stawiam na wątek "doba na rowerze -co jeść" :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak załamka to.... nie ma okresu :)(
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
ma okres
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
O co chodzi Karolinie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
taki apel o działanie, i może wypowiedzi, bardziej intersubiektywnie komunikowalne i kontrolowalne, prawdopodobnie z odrobiną transcendencji
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
o co dokładnie się rozchodzi? bo nie ogarniam tematu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jakiejż to kwestii? rowerowej?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry