niedawno ukończyłem studia w Akademii Morskiej, a konkretnie na Wydziale Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa (który właśnie oceniam :)). jednym zdaniem: strzał w... piątkę (na 6).

oceniając według ocen które można dać szkole zacznę od poziomu:
nie jest lekko na niektórych przedmiotach. specyfika studiów zaocznych wymaga samodyscypliny a z tą u mnie czasem ciężko. jasne - są tu ludzie o których krążą legendy ale z doświadczenia już wiem, że tak jest na większości uczelni. ogólnie - 5/6.
wyposażenie - koledzy z towarów mówią, że jest ok. ja nie mogę narzekać na wyposażenie labów w komputery a sal w projektory - 5/6
wygląd - śmieszy mnie odrestaurowanie fasady i zostawienie straszących boków budynku AM. no ale wiadomo - kasa.
ceny do 2000 na msu za semestr. do tego płaciłem w ratach bez dodatkowych opłat. 5/6

aaa jeszcze temat legenda: panie w dziekanacie zaocznym.
widziałem je 4 razy na oczy: jak odbierałem indeks, jak zamawiałem zaświadczenie do wku, jak odbierałem zaświadczenie i jak odbierałem dyplom. płaciłem w terminach, zdawałem mniej lub bardziej w terminach - panie w dziekanacie są do niczego poza tymi czterema przypadkami niepotrzebne! nie wiem czemu na nie ktoś