Widok

zarobki na DC Biedronka

Ludzie ja pracuje na DC w biedronce już parę lat tylko na innym DC moje zarobki były to ok 3500-3700 netto na pierwszym roku przy wydajności 155%do 185% po paru latach z max stawka 3200 brutto + premie zarabiam 3800-4100 netto po odliczeniu posiłków , do tego dochodzą dodatki zyski co roku i zasilenia kart (bony) , trzecia umowa stała , godziny 160-168 w miesiącu reszta jak sa to nadgodziny wypłaca co kwartał.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bzdura tyle się nie zarabia jak jesteś głupi jak robot to se zasuwaj inni szanują swoje zdrowie ja dla biedtlronki nie będę pracować za duża rotacja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie ma takich Zarobków tam , nawet 2 tysiaków nie mają
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

2tys z hakiem to tam jest na umowie jako sama podstawa, do tego dochodzą jeszcze premie za wydajność i obecność. IMO realnie można tam zarobić od 3tys do 3,5tys jak lubisz się spocić (bo zapierdol jednak jest). Miałem znajomego co robił na mroźni i jego zarobki dochodziły nawet do 4,5tys więc to co autor pisze wcale wyssane z palca nie jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

to czemu jutro strajkuja skoro jest tak dorze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak to co . Chcą mieć jeszcze lepiej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

być może da się tam tyle zarobić, ale na pewno nie pracując 8 godzin dziennie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

bzdura
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Ile zarabiacie miesięcznie? (534 odpowiedzi)

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i...

Klub gogo-praca-****-moja opinia (4 odpowiedzi)

Dziewczyny nie polecam pracy w tych klubach. Poszłam do pracy jako promotorka klubu gogo,...

Dodatkowy zarobek - marketing sieciowy (4 odpowiedzi)

Czy nadal chcesz siedzieć godzinami w pracy i martwić się czy wystarczy Ci pieniędzy do kolejnej...

do góry