Widok

zarządzanie zasobami ludzkimi - studia podyplomowe

Witam!

Poszukuję osób, które skończyły zarządzanie zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Gdańskim albo Politechnice Gdańskiej. Jak oceniacie te studia? Czy któreś są "lepsze"? Proszę o informacje.

pozdrawiam,
Kasia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej:) zrobiłam małe rozeznanie (popytałam innych) jueżeli chodzi o ten kierunek bo sama jestem nim zainteresowana i podobno najlepiej skończyć taki kierunek w wyzszej szkole psychologi spolecznej (chyba tak to sie nazywa) tylko niestety sa bardzo drogie:( ta szkola podobno nie ma najlepszego poziomu ale akurat te studia podyplomowe maja niezly poziom i duzo pracodawcow to potwierdza. Jezeli porownywac UG i PG to rozne sa zdania i opinie. Generalnie wszyscy mówią że jest mało praktyki ale tego chyba nie da się zmnienić. Moje koleżanki z pracy - z takiego właśnie działu polecają bardziej UG i ja właśnie na Ug się zdecydowałam chociaż mam też trochę semtyment do UG bo niedawno go kończyłam:)
a Ty już wybrałaś?

Pozdarwiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z mojego i moich znajomych punktu widzenia w biznesie jako takim nie są wcale najważniejsze studia. Często ważniejsze od samych studiów jest na przykład to, jakie osoby się na nich pozna, które później wesprą w rozwoju kariery. Jednocześnie najważniejsza jest praktyka i zdobyte doświadczenie. Szczególnie teraz, kiedy branża bardzo szybko się rozwija. Przykładem takiego dynamicznego rozwoju jest automatyzacja procesów takich jak ocena 360 stopni https://shl.com.pl/nie-sprzedajemy-kota-w-worku-czyli-wewnetrzny-proces-oceny-360-stopni-w-shl-polska/
W linku powyżej można przeczytać o tym, jak taką ocenę przeprowadził jeden z liderów HR u siebie samego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój przyjaciel studiował ZZS na wskz i sama za jego namową też zdecydowałam się na te studia. Jestem na I semestrze i bardzo jestem zadowolona. Mają ciekawe materiały dydaktyczne i świetne grono pedagogiczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Obiekty konferencyjne nad morzem - gdzie? (5 odpowiedzi)

Dzień dobry nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale, ale trudno poszukuję obiektów...

szkoła językowa - angielski (40 odpowiedzi)

Chodziłam przez rok na angielski dla początkujących do britisch school ale nie jestem bardzo...

Świeczki zapachowe,kadzidełka... (25 odpowiedzi)

Witajcie.Jak w temacie,gdzie znajdę ładne zestawy ze świeczkami zapachowymi lub kadzidełkami?Mogą...

do góry