Widok

zastanawiam się nad zapisem - ocena

widziałem treningi - są na bardzo wysokim poziomie i dzięki doświadczeniu trenera zauważyłem ze poradzą sobie z treningiem nawet osoby które mają problemy z występami publicznymi . Minus za łączone stopnie kyu i brak podziału na grupy wiekowe dorosłych. Mając niższy stopień , co za tym idzie mniejsze doświadczenie można czuć się źle w grupie bo wyższe pasy robią co innego , więcej potrafią i na pewno trzeba gonić .
klub ma fajną nowoczesną przestrzeń , w której na pewno można skupić się na treningu . Zastanawiam się nad zapisem ale minus jest bardzo duży
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Autor komentarza widział treningi odbywające się w czasie wakacji, kiedy ćwiczy dużo mniej dorosłych członków klubu niż w roku szkolnym. To powoduje, że grupy są dość mocno wymieszane. W ciągu roku szkolnego w grupach dorosłych łączone są zwykle dwa stopnie 9-8 kyu lub 7-6 kyu. Jeśli więcej, to zwykle na bardziej zaawansowanym poziomie np. 3-1 kyu i dan. To powoduje, że wszyscy w grupach na swoim poziomie radzą sobie dobrze i nikt nie czuje się zagubiony.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie, dajcie spokój. W większości jak nie we wszystkich klubach są podziały co najwyżej na poczatkujacych i zaawansowanych oraz dzieci i dorosłych. Tutaj grupy są podzielone chyba po dwa stopnie, a oddzielnie osoby bez pasów. Jak to jest dla kogoś brak podziału to niech się lepiej nie zapisuje, bo jeszcze się zabije o własne nogi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Akademia Karate Tradycyjnego

moona - ocena (3 odpowiedzi)

Byłam przez 3 treningi po powrocie po kilku latach do karate. Niestety to nie miejsce dla...

do góry