Widok

zbiornik retencyjny

Witam , sołectwo złożylo wnioski do budżetu Gminy Żukowo na rok 2019.
jest tam mowa o budowie i zagospadorwaniu wokoło zbiornika retencyjnego na pszennej . czy woadomo w którym miejscu dokładnie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To chyba miało być na skrzyżowaniu z Rolniczą ale nie dam ręki uciąć.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogólnie z tego co wiem wszystko jest już dograne ale trzeba trochę poczekać bo niestety ciężko z wykonawcą który by tak od ręki dał radę zacząć coś takiego...
Tak więc zbiornik sieć odwodnień a później drogi może coś się ruszy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak dokładnie tam. Na fb jednak pan Szymkowiak rozwiał sugestie by zrobić wokoło jakieś ławeczki i infrastrukturę rekreacyjna jak to ma miejsce w Gdańsku bo to ma być podziemne pomoc.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coś zaczęli kopać...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

na górce zbiornik po co i dla kogo,dla jednej kałuży na pszennej? a miodowa dalej zalana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

inne zalewane ulice miały dostać zbiorniki podziemne, ale to już z rok temu słyszałem, pewnie wszystko stoi w tych "wodach polskich".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

przez "zalaną miodową" mniej ludzi przejeżdża, niż przez jedną ulicę pszenną, choćby tylko z kałużą...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale ja nie rozumiem. Osiedle miodowa zostało wybudowane przez "piekło" na terenie naturalnie co wiosnę zalanym. Było tam bezodpływowe zadolenie. I teraz nabywcy tego badziewia mają pretensje do gminy a nie do dewelopera. Ja zgłaszam, że nie rozumiem.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

wszystkie osiedla tak zbudowano ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzisiaj coś tam kopali na polu, po stronie gdzie mieszka rolnik - to już ten zbiornik ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie zbiornik tylko deweloper
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy wiadomo coś o zbiorniku przy ul. Kolejowej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiadomo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę że nadal jest źle nawet jak ktoś coś robi...
Ok zbiornik w złym miejscu i niepotrzebny od jutra wstrzymujemy pracę a dziurę się wyrówna a nawet podniesie teren...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Współczucia dla mieszkańców przy zbiorniku na Pszennej . Smród i komary .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

lepszy smród i komary od zbiornika (co jest bzdurą totalną) niż "syf, kiła i mogiła" od wiecznie pszennej pod wodą przy większym deszczu...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

a smrodu i komarów z zalanej ulicy nie było ? Jeszcze smary w tym pływały. Przynajmniej nie będą się yomby wyszczerbiać i będzie się dało przejść. Po prostu przeniosą kałużę, ale wygoda się poprawi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież to zbiornik podziemny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajnie że okoliczne szeregi będą miały darmowe odwodnienie. Zachęcają resztę żeby wystawiać rynny na drogę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

i żyłę wodną pod głowami
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokładnie tak jak piszesz chcieli zbiornik będą mieli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry