Widok

zdecydowanie Nie polecam.

Lokal? Jako lokal obskurny-brudny... Brudna toaleta, muszla toaletowa jak w "toy-toy-u".
Wnetrze przytlacajace... Oberwane tapety ze ścian czyt-gazety "amerykanskie"..
Obsługa fatalna. Człowiek musi dwa razy sie upominać o sos- gdzie jeszcze obsluga stwierdzi że sie nie chciało przeciez sosu.
Brud na stolach- goscie wyszli a stol przez 25 minut byl nadal brudny he oczywiscie juz bie wspominajac o butelce z piwem niedopitym ktory z 40 mint tkwil na stole.
Jesli zas chodzi o samo jedzenie. To katastrofa!! Pizza ohydna-bez smaku... Brak sosu nawetw pizzy... A co najgorsze CIASTO MROŻONE I SKLADNIKI po ktorych woda splywa na ciasto...

Jednym slowem. Porazka!!
Moja ocena
John's Pizza kategoria: Pizzerie
obsługa: 1
 
menu: 1
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozbawił mnie ten komentarz ;) uśmiałem się do łez.
Zacznę od tego, że jestem stałym klientem i średnio raz na tydzień jadam sobie tam pizzę lub burgera, ciekawe życie musi wieść ktoś to obserwuje losy pustych butelek buhahahaha.
Do tego ludziom się naprawdę poprzewracało w głowach przez te programy w tv. Sami eksperci... ciasto mrożone...
Cóż to wolny kraj ale ja jestem zachwycony, nie chcecie nie jedzcie więcej dla mnie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram przedmówce - pizza jest świetna. Jadłem w dostawie i nigdy nie byłem zawiedziony - najbliższa konkurencja na przymorzu/żabiance WYMIĘKA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry