Widok

zdecydowanie odradzam

nie neguje lukrowanych opinii ponizej na temat biura detektywistycznego Tigra11,gratuluje Panstwu zadowolenia ze wspolpracy z Pania Detektyw,ja jednak w calosci zgadzam sie w opinii z Panem D.Rezultaty dalekie nawet nie od spodziewanych,ale od zapisanych w umowie.Traktowanie klienta z gory,bez prawa do komentarza,czy uwag na temat wykonanego zlecenia,wystarczy wspomniec,ze na moja uwage ,dotyczaca zdjec(jeden z punktow umowy),otrzymalem stwierdzenie,ze fotografowanie obserwowanej osoby to nie salon fotograficzny,a poza tym po co mi zdjecia,skoro doskonale wiem,jak wyglada,pozostawiam to bez komentarza.
W chwili obecnej nie wiem jaki jest stan faktyczny mojej wspolpracy z biurem Tigra,Pani Detektyw nie jest laskawa kontaktowac sie ze mna i odniesc sie konkretnie do wciaz niezrealizowanego punktu umowy,chodzi o ustalenie personaliow(biuro ma to w swojej ofercie) osoby prowadzacej normalny tryb zycia w niewielkim polskim miasteczku,mieszkajacej pod znanym Pani Detektyw adresem,jezdzacej znanym Pani Detektyw autem,trwa to juz 4 miesiac i moze trwac wg umowy do skutku,cokolwiek to ma oznaczac.Patrzac z perspektywy czasu zdecydowanie przestrzegam i oczywiscie nie polecam biura Tigra.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 3
 
skuteczność: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu

Szanowny Panie,
wyjaśniałam z Panem tę sytuacje wielokrotnie, zrobię to raz jeszcze. Nawet super wyrażne foto niczego nie zmieni, zwłaszcza, że dotyczy, to osoby, której zdjęcie najpierw przysłał mi Pan i doskonale wie jak wygląda. Rozumiem zawiedzione emocje i nadzieje, jak rownież poniesione straty finansowe z tytułu roztoczenia na tą osobą "parasola ochronnego".
Fakty są faktami zmienić się ich nie da, z faktami też nie da się dyskutować.
Nie odmawiam Panu prawa do ich analizy, przemyśleń oraz wyciągania wniosków, jednak nie może Pan obwiniać mnie o swoje niepowodzenia.
Jestem Detektywem, nie fotografem, zdjęcia wykonuję na potwierdzenie pewnych okoliczności, z ukrycia, po to aby dana osoba nie zorientowała się, że obserwowana. Na jej pojawienie się czasami trzeba czekać kilka dni, co miało miejsce w przypadku Pana sprawy, w tym czasie raz świeci oślepiające słońce, innym razem mgła lub pada
deszcze i jest ciemno, stąd zdjęcia odbiegają od tych wykonanych w salonie, gdzie profesjonalista ustawia się piękne oświetlenie.
Realizacja umowy odbywała w miejscu oddalonym ponad 600 km od Biura, przed jej rozpoczęciem informowałam Pana, że na pewne ustallenia być może trzeba będzie poczekać dłużej, Pan zgodził się na to w korespondencji mejlowej.
Zresztą to Pan nie chce współpracować ze mną, i odmawia udzielenia informacji.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Szanowna Pani,
Pani odpowiedz na moj post jest zenujaca i jak zwykle nie na temat,nie wiem jakie fakty ma Pani na mysli ,z ktorymi nie da sie dyskutowac,zreszta nie zamierzam tego robic na forum publicznym,od tego jest prywatna korespondencja,ale twierdzi Pani,ze nie chce wspolpracowac,zapominajac przy okazji,ze to Pani nie odpowiada tygodniami na moje maile,co mnie szczegolnie nie dziwi,jesli przez 8 miesiecy banalna sprawa stoiji w miejscu,co czytajac szostkowe oceny powyzej bardzo mnie dziwi i ma Pani racje to sa wlasnie moje zawiedzione nadzieje i niepowodzenie, a jesli to ja mam udzielic Pani informacji to chyba powinnismy spisac nowa umowe:)
i na koniec ,chociaz to nie miejsce na dyskusje,ale sporo miejsca poswiecila Pani watkowi fotograficznemu,nie powinno Pani interesowac czy ja wiem jak wyglada dana osoba,czy nie,byc moze mam taki kaprys i za to zaplacilem,tylko powinna wywiazac sie Pani z umowy,uwzgledniajac oczywiscie panujace warunki.
Znala Pani okolicznosci i miejsce realizacji umowy i czy to w Trojmiescie,czy 1000km od Biura,na pewne informacje z pewnoscia trzeba poczekac dluzej,ale 8 miesiecy to chyba juz dosc dlugo a jesli nie ,to Pani nie jest nawet w stanie okreslic przyblizonego terminu i to sa chyba jedyne moje emocje i straty finansowe,fakty ktorych raczej nie da sie juz zmienic.
Pozdrawiam,zycze wielu udanych,szybkich spraw i szostkowych opinii
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
widzac brak reakcji Pani Detektyw , na Pana post ,ma Pan racje,tylko to niewiele zmienia ,bo ludzie zadko tutaj zagladaja,ale kazda opinia jest cenna,naciagaczy i pseudofachowcow trzeba tepic i usuwac z rynku,a prywatnie niezazdroszcze takiej wspolpracy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
obawiam siw ze nie ma pan racji z uwagi na to ze pani detektyw nie chce polemizowac z kims kto uwaza ze na forum nie powinno sie dyskutowac co robi!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziwne trochę te wszystkie laurki, to prawda.
agencja detektywistyczna http://www.sdao.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry