Widok

zdjęcie

Śródmieście Temat dostępny też na forum:
Opinie do zdjęcia: .
Panorama Gdańska widziana z tarasu osiedla Brabank
Przejdź do galerii.

Panorama Gdańska widziana z tarasu osiedla Brabank

motława,długie,pobrzeże,bazylika,mariacka

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co za debil....

A coś Ty w życiu zbudował g00wnozjadzie ?
Po tych co zdecydowali o budowie tego obiektu pozostanie przynajmniej ślad w historii.
Po takich jak Ty jedynie kupka nawozu i to wątpliwej jakości.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

najbardziej paskudzą panoramę Gdańska turyści !

Kiedyś na targu rybnym handlowano rybą i innymi "pachnącymi" towarami, u nabrzeży stały barki i żaglowce, spacerowali Żydzi.
A teraz !
Turyści w krótkich gaciach!
To Panu nie paskudzi panoramy Gdańska ?!
A może anker zbyt mocno w łeb walnął (ła) ?
A co do zabijania śmiechem - jakoś Francuzi przeżyli szklaną piramidę w Luwrze i Centrum Pompidou, które są trochę bardziej kontrowersyjne niż projektowana kładka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pompidoleum?

Paryż? Gdzie Rzym a gdzie Krym?
Przykład od czachy.
Widze że Szanowny Pan jest gorącym zwolennikiem tej pokracznej kładki;
Potrafie to zrozumieć.
Widok tego rażno unoszącego się urządzenia pozwolił by pomarzyć sobie trochę.
No i ta długość.....korkiem tego nikt nie nazwi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zbudowałem 4 domki letniskowe , które wpasowały się w karojobraz działki i idealnie komponują się z leśnym stylem - ty byś pewnie postawił przyczepę kempingową albo barakowóz biorąc pod uwagę wypowiedź i smak estetyczny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ważne!

Czy ktoś wspomniał potencjalnym mieszkańcom o niemiłej woni, która unosi się nad Motławą przez cały rok?
Klimat prawie jak w Szadółkach ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

?

4 budy zbudowałeś? O qrcze. wow, i w ogóle Gangsta i wypas.
babci, wójkowi, sąsiadowi i sobie? Nie no, d..ę urywa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Oczywistość

BRABANK ? - czyli osiedle banksterów dla banksterów. Zwyczajnego obywatela nie stać na takie mieszkanie..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pochwal się co Ty zrobiłęś ? panele sam ułożyłeś ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry