Widok

ze***na po całości automatyczna skrzynia po regeneracji

niedość, że po "regeneracji" do dziś szarpie mi wsteczny na zimnym (i to okrutnie!) czego wcześniej NIE było a tłumaczył, że to normalne i zdarza się, to gdy z tym wróciłem do nich (gdy się już rozgrzeje skrzynia to lepiej chodzi i nie szarpie) szefuncio patrzy na mnie jakna głupka i mówi, że wszystko wporządku, o co mi chodzi. Druga rzecz: osłonkę pod silnikiem mi zerwali bo chyba szkoda było im poświęcić czas na normalne zdejmowanie i musiałem kupować nową bo mi się zahaczyła o coś niedługo po odebraniu samochodu, trzecia rzecz jakiś kabelek był wypięty ze skrzyni! czwarta rzecz lampki biegu 2 i 3 nie palą się (o czym mnie wielce poinformowali jakby nic się nie stało ale szkoda mi było czasu i benz zeby tam latać tyle razy, to pewnie też ich patent na mieszkających powyżej 25 km), piąta rzecz chciałem oryginalny olej im dać - odradzili, bo to chodzi o kod oleju i po co przepłacać, po czym wlali mi jakieś g**no.(...)
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 1
 
jakość usług: 1
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odpowiedź obiektu

Ciężko się odnieść do komentarza, który dotyczy naprawy sprzed trzech lat (lato 2013), której zupełnie nie kojarzymy.
Na wszystkie usługi udzielamy GWARANCJI, klient ma również prawo do reklamacji. Jeśli takowej nie było - trudno się odnieść do takiego wpisu.
Podejrzewamy świadome działanie na szkodę naszego wizerunku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
omijajcie ten zaklad,niema tam rzetelnosci mi zrobili taki przekret ze do dzis tego mocno tego zaluje ,czesci za ktore zaplacilem za NOWE CZESCI ZAZNACZAM dostalem uzywane ,OMIJAJCIE TEN ZAKLAD SA RZETELNI I UCZCIWSI NA RYNKU DZIS TO WIEM
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ciężko się odnieść do komentarza, który dotyczy naprawy sprzed trzech lat (lato 2013), której zupełnie nie kojarzymy.
Na wszystkie usługi udzielamy GWARANCJI, klient ma również prawo do reklamacji. Jeśli takowej nie było - trudno się odnieść do takiego wpisu.
Podejrzewamy świadome działanie na szkodę naszego wizerunku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry