kupuje gianty od kilku lat jednak tym razem nie kupilem u zuchlinskiego , za wysoka cena i nie mozna negocjowac,taki przypadek dzieciaki jezdzily po zwize i dzwoni ze mu coś sie zablokowalo wyslalem ich do zuchlinskiego bo byli blisko aby kolesie sprawdzili co i jak (rower miał 4 dni) mlody dzwoni do mnie i mowi ze pan mu powiedzial ze rowery nie byly kupione u nich wiec nie spojrzy chcialem aby tylko spojrzał i powiedzial ze jest ok mozna jechac dalej okazalo sie ze wpadł kamyk i przerzutka nie zrzucała z 3 na 2 wiec co do serwisu to dno zero pomocy nawet dzieciom !!! wiec wbijam w ich ten niby serwis sam naprawiam rowerki a potwierdzam totalna porazka co do podejscia do klienta i potwierdzam dwie osoby sa kumate wysoki i ten starszy a jutro podjade kupic kolejny rower ale bede negocjowal cene i jak kupie chce miec zapis w ksiazce ze rok mam darmowego servisu hehe dodam ze jak jezdze samochodem do servisu gdzies w polsce to koles podejdzie poswieci mi swoj czas i powie czy moge jechac czy tez nie ,czy powazna awaria czy tez dojade do domu i wiecie co tak doslownie za nic to jest podejscie do klienta i takich ludzi sie pamieta i zawsze sie do nich wraca prosze przemyslec warto