Widok

zmiana trasy 178 - remont niebieskiego mostu ul.Zawodników.

Witam.
Czy może ktoś z Was wie, kiedy i czy w ogóle przewidziany jest remont mostu na ul.Zawodników i jak długo będzie zmiana trasy autobusu 178? Dziękuję za info.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

ruch ciężarówek trwa w najlepsze, znak postawiony (do 3,5 t) i na tym koniec. Nic nie słychać o planach modernizacji - czy ktoś liczy, że samo się naprawi? Gdzie można uzyskać jakieś informacje, zainterweniować - może ktoś z WAS wie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zadzwoń do sołtysa, on Ci wszystko wyjaśni.
Albo lepiej nie, bo możesz się nie dodzwonić, lepiej idź osobiście, pieszo.
Sołtys mieszka przy ul. Maki 18A.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie tak szybko będzie remont na razie nie planują remontu niebieskiego mostu a do zmiany trasy autobusu 178 to jeszcze pojeździć na około będzie musiał długo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Należy wydzielić autonomiczną republikę Olszynki, odrębną od Gdańska oraz całej rzeczpospolitej, powołać radę starszych oraz wodza powołanego spośród starszyzny plemiennej. W wytyczonym geograficznym środku Olszynki, zbudować dom Wodza z przyległą salą obrad dla rady starszych. Przy domu wodza, winno się wykopać studnię centralną, by mieszkańcy w końcu mieli punkt poboru wody, aby nie byli skazani na zbieranie deszczówki. Na drogach wjazdowych oraz na wyjazdach należy postawić rogatki i służbę celną, zaś na wywożone z Olszynki dobra natury, tu mam na myśli warzywa, owoce, zboża, wszelkie produkty rolne i sadownicze, oraz drób, jaja, czy też tuczniki trzody chlewnej bądź bydła, należy obłożyć podatkiem celnym który zasili budżet niepodległej autonomicznej republiki Olszynki. Z utworzonego budżetu wybudujemy sieć autostrad, wodociągi i kanalizację, zlikwidujemy drewniane wychodki i szamba, powstaną szkoły, przedszkola i żłobki, szpitale oraz przychodnie i apteki, będziemy mieli własne wojsko i policję a nawet straż pożarną! I własne sklepy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry