Widok

znakomite przedszkole

Do przedszkola na ul. Kasprowicza w Sopocie chodzi obecnie dwóch moich synów. Jest to znakomite, kameralne przedszkole. Zaangażowanie pań wychowawczyń, a także pozostałych pań opiekunek jest ogromne, pełne ciepła i indywidualnej troski o każde dziecko. Na wysokim poziomie stoi też współpraca z rodzicami. Atutem jest położenie przedszkola- bliskość lasu i spokojna, spacerowa okolica. Znakomite jest także wyżywienie i dbałość o różnorodne uzależnione od potrzeb, tu także dziecięcych dolegliwości, jak alergie, menu. Budynek przedszkola z zewnątrz wygląda skromnie, ale w środku to placówka godna najwyższego uznania i polecenia. Co czynię niniejszym- zadowolona mama
Moja ocena
opieka: 6
 
zajęcia dodatkowe: 4
 
wyposażenie: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiem tak, cieszę się, że to przedszkole na Kasprowicza istnieje i ma się dobrze, pewnie gdyby któreś z moich dzieci chodziło obecnie do tej placówki wystawiłbym ocenę 6 za wszystko, nie mogę tego napisać na podstawie obecnego doświadczenia, gdyż mieszkam już w Gdyni i tylko moje najmłodsze dziecko uczęszcza jeszcze do przedszkola w Gdyni, ale cofnę się pamięcią daleko, daleko w przeszłość i przypomnę sobie swoje wrażenia z uczęszczania do Tego właśnie przedszkola. Był to najwspanialszy okres mojego dzieciństwa, gdzie zawiązywały się pierwsze przyjaźnie na długie lata, pprzeszły one na okres szkoły podstawowej i dalsze już dorosłe życie. Nauki, zabawy, uśmiechu jakich dane mi było dotknąć i doświadczyć w Tym przedszkolu nie przełożę na żaden inny wymierny wymiar, to po prostu żyje we mnie do dnia dzisiejszego, chciałem się tą refleksją podzielić z Wami, Rodzicami, którzy troszczycie sie o swoje pociechy i chcecie dla nich jak najlepiej. Działo się to w latach 1972-74, wtedy przez dwa lata miałem zaszczyt być przedszkolakiem w przedszkolu przy Kasprowicza 1 w Sopocie. Pozdrawiam Wszystkich! Ojciec trójki własnych pociech :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry