Widok

znizka na pociag

kiedy sie takowej spodziewac? w sensie daty ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystkie osoby które zaplacily "niebotyczna kwote" za znizke kolejowa powinny ja dostac do najblizszego WTORKU :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo extra git :)
i jeszcze pytanko czy ta znizka to na kazde polaczenie? w sensie czy ekspresem tez moge sie przejechac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nawet ICkiem:)
o ile nic się nie zmieniło od poprzednich zawodów, to ta zniżka nie obowiązuje tylko w Ex i IC, wyjeżdżających (ze stacji poczatkowej oczywiscie) w piątek po 12.00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a! a tym razem - o ile dobrze zrozumiałem prawniczy bełkot z drugiej strony druczku, zniżka nie obowiązuje tylko w ICkach i EXach, jeżeli rozpoczynamy całą podróż po 14. przesiadki nieistotne...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wtorek minął. środa mija a zniżki ani widu ani slychu :( jutro wyjezdzam i nadal mysle ze znizki nie zobacze ;( niezla sciema z tą zniżką. Każdy z nas zaplacil 2zl i tak pomnozyc to przez np 250 osob.... no no no..... spora sumka, ;( ja chce znizke! ;(Wojtek napisał(a):

> wszystkie osoby które zaplacily "niebotyczna kwote" za znizke
> kolejowa powinny ja dostac do najblizszego WTORKU :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no bez przesady... ja i cala ekipa jaka znam z wro dostala znizke... moze uderz bezposrednio do organizatorow!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zaznaczalem, ze chce znizke juz trzy razy... i nigdy jej nie dostalem... wiec nie wiem, ile musisz na nia czekac :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj prosze mnie nie straszyc. w tym miesiacu mam finanse naciagniete do granic mozliwosci...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znizka juz mi doszla :)))))) takze niech sie nikt nie martwi, ogranizatorzy dzielnie walcza ;))

ps/ dzis kubus puchatek skonczyl 76 lat! sto lat ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hesia napisał(a):

> znizka juz mi doszla :)))))) takze niech sie nikt nie martwi,
> ogranizatorzy dzielnie walcza ;))
>
> ps/ dzis kubus puchatek skonczyl 76 lat! sto lat ;)


puchatek puchatkiem a my znizki nie mamy :( wiec proponuje zebrac ekipe i im tam rozrube zrobic :D :D :D albo niech nam taxi oplacą z Pucka do domu :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To w końcu ile skończył?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zniżki kolejowe zostały wysłane w piątek do wszystkich tych, którzy zgłosili chęć jej posiadania i wpłacili 2 zł. Jeżeli jeszcze nie dotarła to warto przejść się na własną pocztę gdzie list pewnie leży w przegrodzie adresatów i czeka na listonosza. Nie mniej przygotowaliśmy więcej zniżek i będzie możliwość otrzymania takowej na droge powrotną do odbioru w sekretariacie (oczywiście gratis).
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0