Widok

żona sama na imprezce

Hej, pozwalam mojej atrakcyjnej zonie wychodzic samej na imprezki do klubów i robic to na co mam ochote. Czesto wychodzi do Sopotu, do Gdyni, a ze ma dosc duzy temperament i to coś w oczach, to czasami ja ktos poderwie i laduja w łóżku niego badz w hotelu.. macie pomysł na jakiś klub?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Daj nr do żony
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

numeru nie dam, ale moge powiedziec kiedy i gdzie idzie, jak jest ubrana itp ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lepiej powiedz gdzie na spacery chodzi to ją nieznajomy klepnie w tylek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdynia okolice Bulwar-Kontrast, Orłowo plaża w stronę Sopotu. Ajakie kojbu w Gdyni lub Sopocie byście proponowali?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jakie kluby miało być :-P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozwalasz ? :) Dziś człowiek, niezależnie od płci nie jest niewolnikiem, pozwolenia zatem nie potrzebuje. Inna kwestia, czy wasze pożycie ma się dobrze i czy obie strony są zadowolone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Hm.. a jakby Twoja żona sie zapytała czy pozwoliłbys sie jej pocałowac z innym meżczyzna w tańcu na dyskotece, to też bys odpowiedzial ze nie jest Twoim niewolnikiem i nie potrzebuje pozwolenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

"A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie ?"
Tak, z całą pewnością. Nie jest niewolnikiem, ani nie potrzebuje pozwolenia, czy też zakazu, nakazu, etc. Samo pytanie sugeruje poddańczość oraz swoistą naiwność, chyba że ma jakiś ukryty, inny cel.
Zwracam uwagę, że problem nie występuje u mnie, a u ciebie. Pytanie mnie o reakcję w danej sytuacji jest opcją nietrafną. Jedynym rozwiązaniem problemu jest rozmowa którą powinieneś przeprowadzić z twoją żoną. Podjąć próbę wyjaśnienia wszelkich wątpliwości, uświadomienie sobie stanu w jakim jest związek i dopiero podjęcia kolejnych kroków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Panie znawco kobiet i psychologii zwiazku. Zupełnie nic nie rozumiesz, idz pisac w innych tematach, naprawde, bo tu chodzi o cos zupelnie innego, i zapewniam Cie ze rozmawiamy wiecej niz 98% malzenstw, i tez bardzo dobrze nam ze soba
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Towarzyskie

terapia (119 odpowiedzi)

wątek dla wszystkich, którzy chcą się poczuć lepiej :) będzie to terapia grupowa ... zaproszone...

Gay Gdańsk (71 odpowiedzi)

JA 21 lat strarówka...

Para szuka pary (4 odpowiedzi)

Hej, chcielibyśmy się spotkać z fajną parą na drinka- inteligentni i zadbani - ona 34 on 42....

do góry