Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katarzyna - ocena Byliśmy na konsultacji ortopedycznej z żoną. Niesamowicie profesjonalne...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 19 lutego 2024

Grażyna Wenta - ocena Oddział neurologii zasługuje na dużą pochwałę, wszystkie Panie pielęgniarki...
~Grażyna Wenta
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 23 stycznia 2024

Bogdan - ocena Byliśmy na konsultacji z żoną u Pani doktor Doroty Biesek. Niesamowicie...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 23 stycznia 2024

Katarzyna - opinia Tydzień temu miałam badanie w pracowni endoskopii. Pan Doktor Paweł K. to...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 29 maja 2023

Ryszard - opinia Oddział Chirurgii - opieka znakomita. Interesują się pacjentem, w...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 lipca 2022

Alicja - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Leżałam na oddziale laryngologicznym. Dziękuję...
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 maja 2021

Bogdan Chrzanowski - opinia wątek zamknięty W dniach 24.02.-09.03.2021 r. przebywałem w szpitalu 7 MW, będąc w ciężkim...
~Bogdan Chrzanowski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty W Sytuacji obecnej Covid 19, wspaniała opieka lekarska na oddziale...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 grudnia 2020

beata - opinia wątek zamknięty Polecam bardzo chirurgię - oddział wyremontowany, czysty, bardzo życzliwe...
~beata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 października 2020

Odział Neurologii wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z pobytu na Oddziale Neurologii w 7szmw. Panie...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2019

Polecam wątek zamknięty Jeśli można polecić Oddział Chirurgii ogólnej to polecam ten szpital. Czas...
~Ela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 stycznia 2019

Najwyższe słowa uznania dla oddziału urologicznego wątek zamknięty Wyrazy ogromnego szacunku i uznania dla pracy całego Oddziału Urologicznego....
~Adam Kardasz
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2017

Oddział chirurgiczny na medal wątek zamknięty W 7 SMW miałem operowaną przepuklinę brzuszną. Łącznie spędziłem tam 2 noce....
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 października 2017

Wzorcowa Urologia wątek zamknięty Ogromny szacunek dla pracy Oddziału Urologicznego na którym przebywałem we...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 października 2017

Podziękowanie za pobyt na ORTOPEDII wątek zamknięty Bardzo serdecznie dziękuję za remont mojego kolana.Znakomity...
~kolęda aleksander
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 maja 2017

Bardzo dobrzy lekarze wątek zamknięty Przebywałem na oddziale gastroenterologicznym na początku tego roku. Lekarze...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 marca 2017

Oddział Chirurgii Urazowej i Otropedycznej wątek zamknięty Bardzo serdecznie dziękuję za przyjęcie na oddział i perfekcyjnie...
~Pacjentka ORT
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lutego 2017

Oddział chirurgii urazowo - ortopedycznej wątek zamknięty Pacjent jest traktowany podmiotowo. Mam poważne zastrzeżenia, co do pracy...
~spostrzeżenia
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 stycznia 2014

Oddział chirurgii onkologicznej. wątek zamknięty Moja mama w tym roku kończy 81 lat, miała zabieg wycięcia odcinka jelita...
~syn
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 czerwca 2015

Podziękowania za profesjonalną opiekę. wątek zamknięty Chciałbym bardzo podziękować za opiekę nad moją Mamą. Jesteśmy bardzo...
~Waldemar B.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
68

postów

52

wątków

do góry