Widok

Prezenty dla 1,5 rocznego chłopca

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Pewnie był taki wątek ale nie mogę znaleźć :/ od ponad miesiąca szukam czegoś dla Syna pod choinkę i jest tyle tego,że nie wiem co wybrać :/ ostatnio oglądaliśmy ciężarówkę chuck i fp chyba zig (czy jakoś tak) ale też śpiewającą farmę Little T...., interaktywnego Kubusia Puchatka i już po prostu ręce mi opadają!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może poprostu klocki:) Czasem najprostsze zabawki są najepsze. Albo zwykłe duże klocki, lub ew lego puplo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Klocków ma dużo i dlatego chcemy coś innego..
image

Fotografia okolicznościowa, sesje dziecięce, portretowe itd.
www.ans-photo.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Interaktywny Kubuś Puchatek to rewelacyjna zabawka, super dużo piosenek i misiowych opowieści ze stumilowego lasu. Mój Mały ma go dwa lata i nadal sobie włącza. Zabawka na długo posłuży. Dla mnie to hit. Fajna jest też INTERAKTYWNA MYSZKA MIKI lub INTERAKTYWNY ELMO.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze fajny jest interaktywny MANIEK ZŁOTA RĄCZKA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja na roczek mojego chrześniaka kupiłam parę tańszych zabawek żeby sobie wybrał: były kubeczku FP - 17 zł, aparat FP - 39zł, laptopik taki prosty z paroma przyciskami nie pamiętam firmy - 49zł i książeczkę o kaczuszkach 9 zł zapakowałam w duży karton i ładny papier. Miał wielką frajdę z otwierania pudła i wybierania zabawek. Najbardziej cieszył się z kubeczków :)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nad mańkiem też myśleliśmy ale mam wątpliwości czy będzie się nim bawił czy kurzył na stole :/ a kubeczki mamy...
image

Fotografia okolicznościowa, sesje dziecięce, portretowe itd.
www.ans-photo.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kup kubusia, polecam naprawdę, ponadczasowa zabawka , w realu prezentuje sie super
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też polecamy Kubusia. Mamy go już rok i wciąż ciągle jest w użytku:) Fajne bajki i piosenki, do których maluch może tańczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też mam 1,5 rocznego synka, oprócz tego że uwielbia klocki, to interesuje go wszystko co nie jest zabawką np. odkurzacz itp. Może jakiś sprzęt domowy w zabawkowym wydaniu - żeby mógł Cię naśladować...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
macie coś takiego: http://allegro.pl/wielki-garaz-z-dzwiekami-i-winda-new2011-katowice-i1965587178.html

image ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miranda my to kupilismy dla synka pod choinke :)

wydaje sie super, mam nadzieje, ze synek polubi :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My na Mikołaja kupilismy taki samochod,bardzo go interesuje rozkrecanie,skrecanie,wiertarka, wiec prezent sie udal i ma dosc duze elementy

http://www.kupmitato.pl/rozkrecany-samochod-majsterkowicza,id347.html

Pod choinke zbieracz pilek,zobaczymy czy tym razem prezent sie uda

http://www.zabawki-szkrabolandia.pl/zbieracz-pilek-dla-dzieci-18m.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamy ten zbieracz
synka jak na razie interesują same piłki, które sam wrzuca w górny otwór. Nie ma jeszcze tyle siły, żeby porządnie nacisnąć przyciski i wystrzelić piłkę i nie może jakoś załapać, że trzeba najechać na piłkę i ją zebrać. Ale myślę, że jest to kwestia czasu. Zabawka w sumie jest fajna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

gdzie kupię fajne dywany dla dziecka? (36 odpowiedzi)

oprócz Ikea - nic nie mają i Leroy- juz widziałam nie są złe ale gdzie jeszcze , kto sprzedaje?...

Klocki (inne niż Lego i Playmobil) warte zakupu? (29 odpowiedzi)

Podzielicie się opiniami na temat różnych klocków (nie LEGO i nie PLAYMOBIL)? Młody marzy o...

Okulary dla dziecka w kolejnych krokach - prośba o instruktaż. (6 odpowiedzi)

Moje dziecko przeszło dwa kolejne badania wzroku i teraz mam jakąś receptę okulary (czy jak to...

do góry