Widok

APEL DO PRZYSZŁYCH RODZICÓW UCZĘSZCZAJĄCYCH NA ZAJĘCIA W SR

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
mój apel do Was:

UWAŻAJCIE DOKŁADNIE NA ZAJĘCIACH Z RATOWNIKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TYLKO DZIĘKI TYM ZAJĘCIOM NASZ SYNEK ŻYJE!!!!!!!!!!!!!

dlatego jak tylko wyjdziemy z Małym ze szpitala, to jeszcze raz chcemy przyjść na takie zajęcia(SR na Majewskich).








kopiuję co napisałam w wątku wrześniowo-październikowych Mamusiek




Wyrwałam się na kilka godzin ze szpitala, gdzie od wtorkowej nocy jestem z Gabrysiem...


Tak mało brakowało, a naszego Aniołka już by z nami nie było...
We wtorek wieczorem Gabryś zadławił się wydzieliną (chyba był źle odśluzowany na Klinicznej, przed wypisem ze szpitala na Klinicznej też się zadławił ale akurat była pielęgniarka i mu pomogła. powiedziała, że chyba będzie trzeba go odśluzować i na tym się skończyło)



gdyby nie zajęcia z ratownikiem w SR naszego Synka najprawdopodobniej już by z nami nie było!!!!!!!!!!



dusił się, później na chwilę stracił przytomność... (zadławił się)

pamiętajcie, że jeśli kiedyś zdarzy Wam się jakaś "akcja" - nie dzwońcie na 112 tylko na 999!!!!!! 112 to strata czasu - policjant przełączył mnie na pogotowie, tam mi kazali dzwonić do mojej przychodni żeby wysłano wyjazdowego pediatrę...



później Gabryś stracił przytomność i zadzwoniłam na 999 - wtedy dopiero wysłano karetkę.
w między czasie Mały odzyskał świadomość.


lekarka spotkała się z ratownikami u nas w domu, już wypisywała skierowanie do szpitala na Polanki.

przy okazji obserwacji i szeregu badań wykryto u Niego zapalenie układu moczowego i jeszcze tydzień spędzimy w szpitalu...

po wyjściu chcemy jeszcze raz iść na zajęcia z ratownikiem. bo tylko dzięki temu mój Mąż wiedział jak ma udzielić pomocy naszemu Aniołkowi!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia - boże jak dobrze ze wszystko ok, wlasnie jak czytam takie historie to bardzo panikuje, ze ja sobie nie poradze :-(
trzymam kciuki zeby juz wiecej nic takiego sie nie powtorzylo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to straszne aga dobrze ze z małym ok jezeli chodzi o bakterie to mój mały tez miał i 2 tyg w szpitalu potem furagin który bierze do dzis nie martw sie wszystko bedzie ok pozdrawiam!!!





popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi aż łzy polecialy. mam nadzieje, ze już wszytko dobrze jest i niedlugo wrocicie do domku.

nawet nie wyobrazam sobie co musieliscie przezyc...
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie chodziłam do SR, po urodzeniu Tomaszka napewno wiele rzeczy z SR mi by się przydało. Ja jak była u mnie położna, poprosiłam by mi pokazała co zrobić gdy dziecko się zadlawi, zakrztusi, w jakich pozycjach trzymać...

Agusia współczucia, podejrzewam że masę nerwów i steresów Cię to kosztowało...
image
[url]image[/url]
[url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga, trzymam za Was kciuki :-), wszystko będzie dobrze!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podziwiam Twojego męża! Cieszę sie, że wszystko skończyło się dobrze i życzę Wam dużo zdrówka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wow, ale szok. Wszystkiego dobrego i wracajcie szybciutko do domu!!!
A, no i wielkie gratulacje!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jejku aga dobrze że wszystko tak sie skończylo i że mąż pomógł dziecku. trzymam za was kciuki.

jeśli można spytać to jak wyglądała pomoc męża w tym okropnym momencie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo mi przykro, na to co was\spotkalo...

nadal uwazama, ze w Polsce jest za duzo wypadkow zwiazanych z komplikacjami okoloporodowymi, o ktorych rodzice nie wiedza, nie mowie, ze w tym przypadku, ale czytajac pewne "wspaniale "wspomnienia porodu ewidetnie wskazuje, ze dzidzie maja zaburzenia okoloporodowe, szczegolnie co pozniej dzieje sie z dzidziusiami...
ps. ciekawe skad ta zapalenie ukladu moczowego???
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia - tak sie ciesze, ze wszystko sie dobrze skonczylo.
Nie wyobrazam sobie co przezyliscie......
A dla meza uklony, ze potrafil odpowiednio zareagowac.

Wracajcie szybciutko do domku!!!
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

urlop wychowawczy a zaległy urlop wypoczynkowy :) (14 odpowiedzi)

witam, Mam takie pytanko może już był przerabiany ten temat, Jestem obecnie na urlopie...

Prezent dla dziewczynki 5 lat - jaki? (66 odpowiedzi)

może coś doradzicie jaki kupić prezent na urodziny dla dziewczynki 5 lat , kolezanka z...

Gdzie lepiej zrobić okulary? (72 odpowiedzi)

J.w. Zastanawiam sie pomiędzy Vision Express a Centrum okulistycznym OPTIMUM na chełmie...może...

do góry