Akademia Prawa Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 68/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Łukasz P - ocena Od samego początku miła atmosfera, wykłady teoretyczne były proste w...
~Łukasz P
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 5 grudnia 2023

MM - ocena Mój kurs przeprowadzony przez Pana Janusza Piotrowskiego przebiegł bardzo...
~MM
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 1 grudnia 2023

XYZ - ocena Chciałbym serdecznie polecić instruktora Michała Cieplińskiego, z którym...
~XYZ
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 28 listopada 2023

Gabriel - ocena Zdane za pierwszym razem i teoria i praktyka. Bardzo polecam Panią Kasie,...
~Gabriel
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 27 listopada 2023

Julia - ocena Bardzo polecam Panią Kasie Cudowna osoba Kilka jazd i zdane
~Julia
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 24 listopada 2023

Kacper - ocena Swój kurs odbyłem z Panem Krzysztofem Chejmanowskim i mogę szczerze...
~Kacper
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 23 listopada 2023

Uczeń akademia prawa jazdy - ocena Polecam gorąco instruktora pana Michała Cieplinskiego ,szeroka wiedza , super...
~Uczeń akademia prawa jazdy
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 23 listopada 2023

Kamil Kuc - ocena Polecam każdemu Akademię Prawa Jazdy, a w szczególności panią instruktorkę...
~Kamil Kuc
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 23 listopada 2023

Antoni - ocena Uważam że Pan Krzysztof Chejmanowski jest profesjonalistą w swoim zawodzie....
~Antoni
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 22 listopada 2023

Ania - ocena Mogę z całego serca polecić każdemu Akademie Prawa Jazdy. Pan Krzysztof...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 17 listopada 2023

Majkel Kwietniewski Kwiek - ocena Serdecznie polecam Pana Krzysztofa Chejmanowskiego. Cierpliwy instruktor,...
~Majkel Kwietniewski Kwiek
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 15 listopada 2023

Julia - ocena Bardzo dobrze oceniam lekcje nauki jazdy z p. Grzegorzem Formellą. Przyjemna...
~Julia
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 13 listopada 2023

Borys Krajewski - ocena Bardzo przyjemna atmosfera , mili ludzie. Dzięki poradom Pana Michała zdane...
~Borys Krajewski
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 13 listopada 2023

Wiola - ocena Bardzo polecam Akademię Prawa Jazdy a w szczególności instruktorkę Panią...
~Wiola
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 12 listopada 2023

Katarzyna - ocena Polecam wszystkim z całego serca. Szczególnie instruktorów Wojciecha...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 12 listopada 2023

Maria Jankowska - ocena Jestem bardzo zadowolona ze szkoły jazdy. Jeździłam z p. Katarzyną Roman-...
~Maria Jankowska
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 10 listopada 2023

Bartłomiej - ocena Jazdy z Panem Michałem Cieplińskim pokazały mi ile jeszcze się muszę nauczyć....
~Bartłomiej
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 9 listopada 2023

Anna - ocena Szkoła na bardzo wysokim poziomie , polecam . Miałam tą przyjemność trafić na...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 9 listopada 2023

Seba S - ocena Polecam z całego serca tę szkołę, a w szczególności instruktora Michała...
~Seba S
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 7 listopada 2023

Szymon - ocena Super szkółka, egzamin zdany za pierwszym razem, dzięki panu Michałowi...
~Szymon
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 7 listopada 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2390

postów

2359

wątków

do góry