Akademia Prawa Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 68/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marta Zołotar - opinia nowy temat Bardzo polecam Akademię Prawa Jazdy. Miałam przyjemność przygotowywać się do...
~Marta Zołotar
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 1 lutego 2023

Janosz Zieliński - opinia nowy temat Naprawdę świetna kadra, wykładowcy zawsze pomocni, chętnie odpowiedzą na...
~Janosz Zieliński
-

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 31 stycznia 2023

Adrian - opinia nowy temat Polecam Panią Kasię, super przygotowanie i atmosfera:) Zdane za pierwszym
~Adrian
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 26 stycznia 2023

Ada M - opinia nowy temat Bardzo polecam Akademię Prawa Jazdy, elastyczne podejście do kursantów, miły...
~Ada M
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 22 stycznia 2023

Jakub Skiba - opinia nowy temat Serdecznie polecam Akademię. Zajęcia przeprowadzone w przystępny, jasny i...
~Jakub Skiba
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 19 stycznia 2023

Małgorzata R - opinia nowy temat Bardzo polecam Akademię Prawa Jazdy, a w szczególności Pana instruktora...
~Małgorzata R
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 13 stycznia 2023

Urszula - opinia nowy temat Bardzo polecam Akademię Prawa Jazdy, naprawdę miła i przyjazna atmosfera,...
~Urszula
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 9 stycznia 2023

Alicja - opinia nowy temat Bardzo polecam instruktora Janusza Piotrowskiego, cierpliwy człowiek który...
~Alicja
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 6 stycznia 2023

Oliwia - opinia nowy temat Polecam, udało się zdać za pierwszym razem ;)
~Oliwia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 4 stycznia 2023

Łukasz M - opinia nowy temat Pan Wojciech Szyszkowski przygotował mnie dzień przed egzaminem, przez 2...
~Łukasz M
-

dodano: 31 grudnia 2022

Zosia - opinia nowy temat Polecam Akademie Prawa Jazdy. Bardzo profesjonalna z uprzejmym podejściem do...
~Zosia
-

dodano: 27 grudnia 2022

Ada - opinia nowy temat Bardzo polecam Akademię Prawa Jazdy, a w szczególności Pana instruktora...
~Ada
-

dodano: 21 grudnia 2022

Vladyslav Kuzmenko - opinia nowy temat Dzień dobry. Ukończyłem kurs prawa jazdy kategorii B( przyśpieszony) i jestem...
~Vladyslav Kuzmenko
-

dodano: 15 grudnia 2022

Monika J - opinia nowy temat Szczerze polecam Akademie Prawa Jazdy. Według mnie szkolenie teoretyczne i...
~Monika J
-

dodano: 14 grudnia 2022

Aga - opinia nowy temat Bardzo polecam Akademię Prawa Jazdy oraz instruktora Michała Cieplińskiego....
~Aga
-

Natalia - opinia nowy temat Bardzo polecam Akademie Prawa Jazdy, w szczególności Pana instruktora...
~Natalia
-

pawełek - opinia nowy temat Serdecznie polecam Akademię Prawa Jazdy, oraz Pana Instruktora - Artur Sulski...
~pawełek
-

dodano: 7 grudnia 2022

Kasandra - opinia nowy temat Serdecznie polecam Akademię Prawa Jazdy, oraz Pana Instruktora Wojciecha...
~Kasandra
-

dodano: 6 grudnia 2022

Natalia - opinia nowy temat Polecam wszystkim Akademie Prawa Jazdy. Szczególne podziękowania dla Pana...
~Natalia
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 1 grudnia 2022

Katarzyna - opinia nowy temat Pełny profesjonalizm w podejściu do nauczania ze strony Pana Wojciecha...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 30 listopada 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2245

2219

wątków

do góry