Akademia Prawa Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 68/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Małgorzata - opinia nowy temat Najlepsza szkoła, którą będę każdemu polecać. Teoria jak i praktyka...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 29 czerwca 2020

Klaudia M - opinia nowy temat Polecam wszystkim, najlepsza szkółka jazdy! Miałam problemy ze zdaniem prawa...
~Klaudia M
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 27 czerwca 2020

Maria - opinia nowy temat Polecam instruktora Krzysztofa Chejmanowskiego! Po 40 godzinach jazdy zdałam...
~Maria
-

dodano: 25 czerwca 2020

Cygan - opinia nowy temat Świetna szkoła, profesjonalne biuro i bardzo dobrzy instruktorzy:)...
~Cygan
-

dodano: 22 czerwca 2020

Janusz - opinia nowy temat Egzamin praktyczny zdałem za pierwszym razem dzięki skutecznemu szkoleniu...
~Janusz
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 21 czerwca 2020

Katarzyna - opinia nowy temat Witajcie przyszli lub obecni kursanci Akademii Prawa Jazdy. Z całym sercem...
~Katarzyna
-

dodano: 18 czerwca 2020

Małgorzata - opinia nowy temat Instruktorzy mili, wykłady wiele wnoszące (też wiedzę pozaksiążkową)...
~Małgorzata
-

dodano: 17 czerwca 2020

Karolina - opinia nowy temat Super szkółka, szczególnie polecam niezastąpionego pana Marka Kłos, który...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 8 czerwca 2020

Jakub - opinia nowy temat Jak najbardziej polecam, po 30 h jazd z panem Michałem Cieplińskim, egzamin...
~Jakub
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 1 czerwca 2020

Dawid B - opinia nowy temat Kurs poszedł bardzo sprawnie. Instruktor Marek Kłos - najlepszy na jakiego...
~Dawid B
-

dodano: 21 maja 2020

Małgorzata - opinia nowy temat Szkoła jazdy godna polecenia. Jeździłam z Panem Markiem Kłos co sprawiło że...
~Małgorzata
-

dodano: 20 maja 2020

Aleksandra Ch. - opinia nowy temat Z całego serca polecam instruktora Pana Janusza Piotrowskiego ! Wykazał się...
~Aleksandra Ch.
-

dodano: 18 maja 2020

Kursant - opinia nowy temat Szkoła jazdy godna polecenia, profesjonalne podejście i miła atmosfera.
~Kursant
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 12 marca 2020

Anna - opinia nowy temat Bardzo polecam- robiłam kurs on-line oraz jazdy z Michałem M.- świetny i...
~Anna
-

dodano: 11 marca 2020

Małgosia Ch. - opinia nowy temat Wszystkim, którzy szukają dobrego instruktora jazdy, polecam Janusza...
~Małgosia Ch.
-

dodano: 6 marca 2020

Ania - opinia nowy temat Egzamin zdany za pierwszym razem, to zasługa instruktora Pana Jacka, którego...
~Ania
-

dodano: 6 marca 2020

Kacper - opinia nowy temat Miła i sprawna obsługa. Polecam jazdy z Panem Włodzimierzem, który ma...
~Kacper
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 4 marca 2020

Ola - opinia nowy temat Polecam całym sercem instruktora Michała Cieplińskiego, 30 godzin jazd minęło...
~Ola
-

dodano: 4 marca 2020

Iza - opinia nowy temat Z czystym sumieniem polecam Michała Cieplińskiego! Miał ze mną "ciężki orzech...
~Iza
-

dodano: 3 marca 2020

Tomasz - opinia nowy temat Świetni, doświadczeni instruktorzy, rzeczowe nauczanie i wyrozumiałe...
~Tomasz
-

dodano: 29 lutego 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1898

1872

wątków

do góry