Akademia Prawa Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 68/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Artur - opinia nowy temat Cały kurs prowadzony był na wysokim poziomie, zarówno część teoretyczna, jak...
~Artur
-

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 21 września 2020

Jaśmina - opinia nowy temat Wszystkie moje egzaminy zdane za pierwszym razem są zasługą instruktora Pana...
~Jaśmina
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 21 września 2020

Aga - opinia nowy temat Egzamin zdany za pierwszym razem ! Polecam instruktora Pana Janusza...
~Aga
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 20 września 2020

Eliza - opinia nowy temat Szkołę wybrałam na podstawie opinii, również tych tutaj, na Trójmieście....
~Eliza
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 4 września 2020

Angelika - opinia nowy temat Z czystym sumieniem mogę polecić Akademie Jazdy. Miałam przyjemność uczyć się...
~Angelika
-

dodano: 1 września 2020

Kamil - opinia nowy temat Wspaniała szkółka, praktykę odbyłem z panem Januszem Piotrowskim i bardzo się...
~Kamil
-

dodano: 31 sierpnia 2020

Maria - opinia nowy temat Długi czas zmagałam się ze zdaniem egzaminu na prawo jazdy. Po dobrych...
~Maria
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 26 sierpnia 2020

Zuzanna - opinia nowy temat Świetni nauczyciele, mają dużo cierpliwości i wiele niezbędnych porad. Jestem...
~Zuzanna
-

dodano: 24 sierpnia 2020

Martyna - opinia nowy temat Akademia była moją 4 szkołą jazdy i ostatnią :) Super profesjonalne podejście...
~Martyna
-

dodano: 24 sierpnia 2020

Asia - opinia nowy temat Polecam serdecznie szkołę jazdy, a w szczególności instruktora Michała...
~Asia
-

dodano: 18 sierpnia 2020

Weronika - opinia nowy temat Pan Leszek Chudy to przesympatyczny człowiek z poczuciem humoru i ogromną...
~Weronika
-

dodano: 14 sierpnia 2020

Alicja - opinia nowy temat Bardzo polecam szkółkę Akademia Prawa Jazdy. Moim instruktorem był Pan Marek,...
~Alicja
-

dodano: 6 sierpnia 2020

Erwin - opinia nowy temat Bardzo dobry wybór szkoły jazdy jeśli komuś zależy na zdaniu za pierwszym...
~Erwin
-

dodano: 5 sierpnia 2020

M - opinia nowy temat Bardzo dobra szkoła, profesjonalne podejście do nauczania.
~M
-

dodano: 3 sierpnia 2020

Justyna - opinia nowy temat Super szkoła! Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem. Bardzo polecam.
~Justyna
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 26 lipca 2020

Marta - opinia nowy temat Rewelacyjna szkoła jazdy z bardzo profesjonalnym podejściem do kursantów....
~Marta
-

dodano: 24 lipca 2020

Hubert - opinia nowy temat Polecam gorąco szkołę. Przygotowała mnie do obydwu egzaminów na celującym...
~Hubert
-

dodano: 24 lipca 2020

Marcin - opinia nowy temat Jazdy z instruktorem Januszem Piotrowskim = egzamin zdany za pierwszym razem....
~Marcin
-

dodano: 22 lipca 2020

Veronika - opinia nowy temat Przyszłam do szkoły prawa jazdy z innej szkoły już po zdanej teorii więc nie...
~Veronika
-

dodano: 13 lipca 2020

Marceli Skrzypczak - opinia nowy temat Polecam szkołę jazdy oraz instruktora Michała Mankiewicza! Teoria i Praktyka...
~Marceli Skrzypczak
-

dodano: 12 lipca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1921

1895

wątków

do góry