Akademia Prawa Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 68/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sandra - opinia nowy temat Z czystym sumieniem polecam szkołę. Ciekawe zajęcia teoretyczne i przydatne...
~Sandra
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 21 listopada 2020

Basia - opinia nowy temat Najlepsza szkoła, a instruktor Pan Marek Klimczak cudowny. Ledwo co zdałam...
~Basia
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 20 listopada 2020

AT - opinia Chciałabym z całego serca podziękować mojemu Instruktorowi Markowi Kłosowi....
~AT
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 17 listopada 2020

Wiki - opinia Gorąco polecam tę szkołe jazdy a w szczególnosci najlepszego instruktora w...
~Wiki
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 17 listopada 2020

Oskar R. - opinia Polecam szkółkę i instruktora pana Michała Cieplińskiego, dzięki niemu...
~Oskar R.
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 13 listopada 2020

K.Gemba - opinia Polecam bardzo tą szkołę. Udało mi się zdać za pierwszym razem. Miałem...
~K.Gemba
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 9 listopada 2020

Natalia - opinia Polecam. Lepiej trafić nie mogłam. Niesamowity instruktor Pan Leszek Chudy...
~Natalia
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 9 listopada 2020

Patryk - opinia Z całego serca polecam Akademie Prawa Jazdy. Dzięki Panu Kszysztofowi...
~Patryk
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 28 października 2020

A.Dias - opinia Bardzo polecam. Do egzaminu na prawo jazdy kategorii B przygotowywał mnie...
~A.Dias
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 26 października 2020

Krzysztof - opinia Serdecznie polecam tę szkołę oraz instruktora Michała Cieplińskiego, z którym...
~Krzysztof
-

dodano: 25 października 2020

Lidia - opinia Polecam szkołę bardzo serdecznie. Instruktor Janusz Piotrowski, z którym...
~Lidia
-

dodano: 25 października 2020

Julia - opinia Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce. Miałam przyjemność uczyć się...
~Julia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 21 października 2020

Zuzanna - opinia Z całego serca polecam szkołę i instruktora Pana G. Formellę lepszego...
~Zuzanna
-

dodano: 20 października 2020

Julia - opinia Z całego serducha mogę polecić tą szkółkę. Wykłady podczas kursu weekendowego...
~Julia
-

dodano: 18 października 2020

Kacper - opinia Serdecznie polecam. Bardzo fajna szkola, moim zdaniem najlepsza w Gdyni....
~Kacper
-

dodano: 14 października 2020

Marta - opinia Bardzo polecam tę szkółkę. Dzięki instruktorowi, Panu Michałowi Cieplińskiemu...
~Marta
-

Natalka - opinia Polecam z czystym sumieniem! Wysoki poziom nauczania dzięki , któremu...
~Natalka
-

Uczestnik - opinia Teoria to pryszcz. Prawdziwa zabawa zaczyna sie na praktyce. Uczylem sie...
~Uczestnik
-

dodano: 5 października 2020

Kornelia - opinia Serdecznie polecam szkółkę ,,Akademia dobrej jazdy,,. Miałam przyjemność...
~Kornelia
-

dodano: 28 września 2020

Marta - opinia Z całego serca polecam szkołę i instruktora - pana Michała Cieplińskiego! To...
~Marta
-

dodano: 27 września 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1943

1917

wątków

do góry