Akademia Prawa Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 68/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marcin - opinia nowy temat Bardzo polecam Akademie Prawa Jazdy. Niezwykle przyjemna atmosfera od biura...
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 14 listopada 2019

Natalia - opinia nowy temat Polecam serdecznie Akademię Prawa Jazdy - zajęcia teoretyczne są prowadzone w...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 10 listopada 2019

Jakub R. - opinia Polecam wszystkim, zarówno tym którzy dopiero wybierają szkołę jazdy do...
~Jakub R.
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 7 listopada 2019

Karina - opinia Najlepsza szkółka jazdy jaka jest! Polecam wszystkim serdecznie a w...
~Karina
-

dodano: 5 listopada 2019

Polecam APJ Jestem bardzo zadowolony z wyboru szkoły, zaczynając od organizacji i...
~Kursant M
-

dodano: 4 listopada 2019

Krzysztof Darski- polecam bardzo Prawo jazdy zdane za pierwszym razem i to głownie zasługa pana Krzysztofa...
~Bartek
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 2 listopada 2019

Krzysztof Darski- polecam bardzo Prawo jazdy zdane za pierwszym razem i to głownie zasługa pana Krzysztofa...
~Bartek
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 2 listopada 2019

Michał Ciepliński - najlepszy instruktor!!! Jazdy były czystą przyjemnością. Aż szkoda kończyć, ale niestety szybko się...
~Zosia
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 26 października 2019

Gosia - opinia Jestem bardzo zadowolona z Akademii Prawa Jazdy. Profesjonalne podejście do...
~Gosia
-

dodano: 24 października 2019

M. M. - opinia Szczerze polecam. Dzięki wysokiemu poziomowi nauczania egzamin zdałam za...
~M. M.
-

dodano: 20 października 2019

Szkoła na 6+ Od dwóch lat tułałam się od jednej do drugiej szkoły jazdy. Niestety...
~M.K
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 17 października 2019

Profesjonalnie i skutecznie Zdecydowanie polecam. Kurs przeprowadzony szybko i skutecznie. Wykladowcy...
~mars
-

dodano: 16 października 2019

Agata- opinia Bardzo polecam instruktora Pana Krzysztofa Darskiego, który ma wyjątkowe...
~Agata
-

dodano: 16 października 2019

Akademia Prawa Jazdy Chciałabym zwrócić uwagę na pewien problem w akademii, który dotyczy jednego...
~Kursantka
-

dodano: 12 października 2019

Tylko Pan Darski Jak wybieracie się do APJ to polecam Krzysztofa Darskiego, najlepszy...
~Michał
-

dodano: 12 października 2019

Bardzo polecam Do egzaminu przygotowywał mnie Michał Ciepliński. Wszystko zawsze było bardzo...
~Kamila
-

dodano: 10 października 2019

Martyna - opinia Jestem zadowolona z tego, że ukończyłam kurs w Akademii Prawa Jazdy....
~Martyna
-

dodano: 9 października 2019

Polecam! Z całego serca polecam Akademię Prawa Jazdy! Panie pracujące w biurze są...
~Magdalena
-

dodano: 9 października 2019

Polecam Z całego serca polecam Akademię Prawa Jazdy.Panie z biura bardzo miłe i...
~Joanna
-

dodano: 8 października 2019

Asia - opinia Z całego serca polecam Akademię Prawa Jazdy
~Asia
-

dodano: 3 października 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1835

1805

wątków

do góry