Akademia Prawa Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 68/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kursant - opinia nowy temat Szkoła jazdy godna polecenia, profesjonalne podejście i miła atmosfera.
~Kursant
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 12 marca 2020

Anna - opinia nowy temat Bardzo polecam- robiłam kurs on-line oraz jazdy z Michałem M.- świetny i...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 11 marca 2020

Małgosia Ch. - opinia nowy temat Wszystkim, którzy szukają dobrego instruktora jazdy, polecam Janusza...
~Małgosia Ch.
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 6 marca 2020

Ania - opinia nowy temat Egzamin zdany za pierwszym razem, to zasługa instruktora Pana Jacka, którego...
~Ania
-

dodano: 6 marca 2020

Kacper - opinia nowy temat Miła i sprawna obsługa. Polecam jazdy z Panem Włodzimierzem, który ma...
~Kacper
-

dodano: 4 marca 2020

Ola - opinia nowy temat Polecam całym sercem instruktora Michała Cieplińskiego, 30 godzin jazd minęło...
~Ola
-

dodano: 4 marca 2020

Iza - opinia nowy temat Z czystym sumieniem polecam Michała Cieplińskiego! Miał ze mną "ciężki orzech...
~Iza
-

dodano: 3 marca 2020

Tomasz - opinia nowy temat Świetni, doświadczeni instruktorzy, rzeczowe nauczanie i wyrozumiałe...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 29 lutego 2020

Anna D - Dziękuję Panie Włodzimierzu! - opinia nowy temat Gorąco polecam wszystkim APJ!!! Super szkoła, jasne wykłady w miłej...
~Anna D - Dziękuję Panie Włodzimi
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 27 lutego 2020

Michal - opinia nowy temat Bardzo dobra szkoła. Szczerze polecam..
~Michal
-

dodano: 26 lutego 2020

Marta - opinia Bardzo polecam panią Kasię. Miła, cierpliwa ale i wymagająca, pełna profeska...
~Marta
-

dodano: 24 lutego 2020

Mikołaj - opinia Polecam szczególnie instruktora Michała, dużo cierpliwości i świetne...
~Mikołaj
-

dodano: 20 lutego 2020

Asia K. - opinia Polecam wszystkim tę szkołę. Wykłady były prowadzone w bardzo obrazowy i...
~Asia K.
-

dodano: 16 lutego 2020

Agata - opinia Polecam Pana Michała Cieplińskiego, dzięki niemu udało mi się zdać prawo...
~Agata
-

dodano: 14 lutego 2020

Małgosia Gafk - opinia Polecam Akademię Prawa Jazdy z całego serca :) Panie w biurze pomocne i...
~Małgosia Gafk
-

dodano: 13 lutego 2020

Anastasiia Oleinikova - opinia Jestem bardzo zadowolona z kursu w tej szkole! Bardzo podobały mi się...
~Anastasiia Oleinikova
-

dodano: 12 lutego 2020

Rozalia - opinia pan michał mankiewicz- instruktor jak marzenie!!!!!!! Pan Michał jest osobą...
~Rozalia
-

dodano: 5 lutego 2020

Adrian - opinia Serdecznie polecam, obsługa miła i da się wszystko załatwić od ręki nawet...
~Adrian
-

dodano: 4 lutego 2020

nn - opinia Po niemałej przerwie wróciłam do tematu prawa jazdy. Dzięki Panu Darskiemu...
~nn
-

dodano: 31 stycznia 2020

Kajetan - opinia najlepsza szkola jazdy, polecam szczegolnie Krzysztofa Darskiego, wszystko...
~Kajetan
-

dodano: 31 stycznia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1886

1860

wątków

do góry