Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
NIE można dawać im zaliczki! wątek zamknięty Uszczelnienie okien zostało wykonana w połowie, pan miał wrócić po 2 dniach...
~Dorota
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 lipca 2016

montaż drzwi zewnętrznych wątek zamknięty Nie moge doczekać się wykonania reklamacji . pisałam .smsowałam ,chodzilam...
~helen
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 czerwca 2016

nie poważny przedsiebiorca wątek zamknięty Nie polecam korzystania z usług tego pana. Zamówienie nie zrealizowane,...
~BARDZO NIEZADOWOLONY BYŁY KLIENT
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 grudnia 2015

Niewykonanie usługi i brak zwrotu wpłaconej zaliczki !! wątek zamknięty W VIII.2015r P.Jankowski podpisał ze mną umowę na montaż drzwi zewnętrznych i...
~Wojciech
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2016

Wpłaconz zaliczka a zamówienie niezrealizowane wątek zamknięty Drzwi zostały zamówione zaliczka wpłacona a zamówienie nigdy nie...
~Celina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lutego 2016

Cztery miesiące bez realizacji zamówienia wątek zamknięty Pojawił się problem z moimi drzwiami antywłamaniowymi GERDA. Panele miały...
~Paweł Wenta
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lutego 2016

Nieuczciwy wykonawca wątek zamknięty Witam. Zlecenie zlozone 4 miesiace temu. opoznione z powodu firmy Gerda....
~Pawel W
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lutego 2016

Nowy Horyzont by się przydał wątek zamknięty Tak już jest że jak ktoś ma trochę lepsze wyniki to konkurencja to widzi, to...
~Adam Gdański
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

kupiłem parapety w całym mieszkaniu drogo wyszły ale widok rekompensuje włozone pieniądze wątek zamknięty Zamontowane, zapłacone i wszystko jest ok, to mój kolejny zakup w tej firmie...
~Wieczorek Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lutego 2016

Wymiana parapetów oraz okana w przedpokoju wątek zamknięty Chwalcie pana, czytam w starej księdze . Ja dzisiaj chwale firme Serwis, za...
~Zakrzewski Daniel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 stycznia 2016

kupione i zamontowane okno parapet prawie za darmo wątek zamknięty Zakupiłem okno z montażem, okazuje się że, moglem zapłacić mnijszy wat. A...
~harasimiuk miroslaw
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 stycznia 2016

Pełne, przeszklone, drzwi kuchenne wątek zamknięty Do kuchni wciąż się wchodzi i wychodzi, wynosi i zanosi talerze, często z...
~Marcin Szewczyk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

Wzamacniane drzwi Gerda na klatkę schodową wątek zamknięty Zamówiłem drzwi w całkiem dobrej cenie, wybrałem te tańsze bo nie potrzebuje...
~Krzysztof Szymański
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

drzwi do pokoju wewnętrzne zainstalowane w gdańsku wątek zamknięty Dawno nie wymieniałem niczego, w domu. Kontakt do firmy Bis Serwis otrzymałem...
~Arkadiusz Wożniak
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

Montaż drzwi na galeri, zewnętrzne antywłamaniowe wątek zamknięty Całość usługi uznaje za zadowalający. kolor drzwi został dopasowany do mojej...
~Maciej Lewnadowski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

Bis serwis - opinia pozytywna wątek zamknięty Witam współpraca poprawna, montaż w czasie wszystko tak jak było...
~Kazimierz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

BARDZO DOBRA FIRMA wątek zamknięty Bardzo polecam firme Pana Tomasza. Montaż dłuższy niż oczekiwalismy ale efekt...
~klaudia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 stycznia 2016

Polecam!!!! I bardzo dziekuje !!!!:) wątek zamknięty Polecam serdecznie uslugi tej firmy zwlaszcza prace Pana Tomasza fachowo i...
~Anda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 grudnia 2015

Mieszane uczucia wątek zamknięty Usługę umówił mąż, bez sprawdzania opinii, po prostu wybrał serwis Gerdy do...
~PC
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 listopada 2015

Bardzo proszę osoby poszkodowane o zgłaszanie się! Prokuratura! wątek zamknięty Witam ! Tak jak wiele innych osób zostałem poszkodowany przez Pana...
~Klient
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry