Widok

BRAK MI SŁÓW:(

POWIEM TAK PANIE MIŁE I USMIECHNIĘTE. MÓJ SYN WŁAŚNIE UCZĘSZCZA DO BYSTRZAKÓW DO NAJMŁODSZEJ GRUPY ,WARUNKI SOCJALNE MIERNE WSZYSTKO NADAJE SIE DO REMONTU, MOŻE DLATEGO ŻE JEST MAŁY TO MI NIE OPOWIADA CO DZIEJE SIĘ W PRZEDSZKOLE ALE TO W INTENCJI PERSONELU POWINNO BYĆ ZDANIE RELACJI Z DNIA CO ROBILI,CZY ZJADŁ,CZY SPAŁ CO FAJNEGO ZROBIŁ DZISIAJ...ITD,CZYM ZASKOCZYŁ POZYTYWNIE A CO ZBROIŁ... DO TEGO PRZEDSZKOLA CHODZI JUŻ PÓŁ ROKU CO CHWILĘ ODCHODZĄ JEGO WYCHOWAWCZYNIE RECE OPADAJĄ ...ZERO ZAUFANIA,ISTNY BAŁAGAN ...MOJE ZDANIE TO NIE PRZEDSZKOLE A PRZECHOWALNIA:((( NIE POLECAM
Moja ocena
opieka: 5
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
wyposażenie: 1
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 3
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
To może proszę pomyśleć o opiekunce dziecięcej/niani dla swojego malenstwa.

Maluch będzie w domu pod opieką niani, która poświęci mu czas zadba o jego wszechstronny rozwój a i Pani może będzie spokojniejsza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Niania nie zapewni towarzystwa kolegów i umiejętności współżycia w grupie. Dlatego przedszkole w wieku 3-4 lat staje się już niezbędne. Poza tym jak znaleźć dobrze wykwalifikowaną nianię z przygotowaniem pedagogicznym?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czepialska z natury nie jestem... panie opiekunki kochane są i bardzo miłe ale jak idę po dziecko i widzę że pani zamiast z dziećmi siedzieć to sprząta to coś tu jest nie tak ,widać narzucone ma z góry obowiązki które uważam do niej nie powinny należeć.... A co do zaufania to skoro powiezam opiece dziecko małe to chciałabym żeby chociaż opiekunki grupy najmłodszej nie zmieniały się tak często to tylko w trosce o poczucie bezpieczęństwa tego malucha... Bo chęci mu przechodzą jak za każdym razem inna pani go wita...kiedyś na temat tego przedszkola słyszałam same pochlebne opinie dzisiaj widać jak to się " sypie"
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bardzo jestem ciekawa dlaczego mój poprzedni wpis został usunięty. Nasze dzieciaczki chodzą chyba do tej samej grupy, bardzo przykre jest to że z pracy odchodzą panie przedszkolanki które są jedyną zaletą tej placówki. O odejściu drugiej z pań dowiedziałam się przypadkiem, dyrekcja niestety uznała za zbędne, aby mnie o tym poinformować. Jest to na pewno nasz ostatni rok z Bystrzakami
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Prosze nie oczekiwć od nauczyciela codziennych relacji-typu zrobił kupkę, zjadł faslokę- majkąc w grupie po 20 25 lub chociaż 10 osób- żaden nauczyciel nie spełni pani wymagań. Ewentualnie indywidualna opieka w domu. Ludzie kochani od tego są ustalone konsultacje z opiekunem a nie pani pół godziny rozmawia z rodzicem a reszta dzieci gdzie?
Ludzie ogarnijcie się!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Czy moge prosic o kontakt do Pani? Moze Mail albo tel? Nie zajmę dużo czasu a chciałabym porozmawiać chwilkę przed posłaniem córki do misiowTulisiow. Mój mail astrogardena@gmail.com dziękuje!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry