Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iza - opinia wątek zamknięty Córka chodzi do przedszkola od roku. Jestem bardzo zadowolona. Panie są...
~Iza
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 czerwca 2020

Super przedszkole wątek zamknięty Miejsce w którym dzieci czują się bezpiecznie i są otoczone najlepszą opieką...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 września 2019

Fajne przedszkole wątek zamknięty Jak najbardziej przedszkole na plus. Panie zaangażowane w swoją prace, dużo...
~Mama
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 września 2019

Nie dla wrażliwych wątek zamknięty Nie polecam przedszkola dzieciom idącym do grupy 3-4 latków, szczególnie...
~ksja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 września 2019

Koszmarne miejsce wątek zamknięty Co kilka tygodni zmieniają się panie. Nie przekazują sobie informacji o...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 lipca 2018

Bardzo fajne przedszkole wątek zamknięty Mój synek uczęszcza do tego przedszkola od września. Jestem bardzo...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 marca 2018

Super Przedszkole!!! wątek zamknięty Moja córka chodziła tam przez rok bo wyprowadziliśmy się do Rumi. Byłam...
~e_lesna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 stycznia 2017

Bardzo dobre przedszkole! wątek zamknięty Polecam wszystkim przedszkole Misie Tulisie. Corka chodzi bardzo chętnie,...
~aaa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 listopada 2016

przyjazne miejsce wątek zamknięty Z czystym sumieniem możemy polecić. Przerabialiśmy już 3 przedszkola i w...
~rodzice
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 września 2016

BRAK MI SŁÓW:( wątek zamknięty POWIEM TAK PANIE MIŁE I USMIECHNIĘTE. MÓJ SYN WŁAŚNIE UCZĘSZCZA DO BYSTRZAKÓW...
~GIENIA
6

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lutego 2015

NAUCZYCIELE BEZ DOŚWIADCZENIA wątek zamknięty To nie przedszkole tylko PUNKT OPIEKI a to równoznaczne z tym co rządamy-...
~MARLENA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lutego 2015

przyzyjemnosc wnuka wątek zamknięty Ponad 2 lata temu oddalismy wnuka do Bystrzaków. Chciałam podzielić się...
~halina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 grudnia 2014

fajne przedszkole wątek zamknięty Przedszkole o rodzinnej atmosferze, bardzo miłe panie, małe grupy. Bogata...
~mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 września 2014

fajne przedszkole wątek zamknięty Przedszkole o rodzinnej atmosferze, bardzo miłe panie, małe grupy. Bogata...
~mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 września 2014

zaskoczenie wątek zamknięty Ponad rok temu oddaliśmy córkę do opieki w bystrzakach. Na poczatku byłam...
~Anna Zagorska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 lipca 2014

Przenieśliśmy syna po 10 miesiącach wątek zamknięty "Przymykaliśmy z żoną oko na wiele drobiazgów ze względu na wspaniałe Panie...
~Michał Orzechowski
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 maja 2014

Bystre miejsce :) wątek zamknięty W zeszłym miesiącu zapisałam synka do przedszkola na ulicy Żniwnej. Przyszedł...
~Ala
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lipca 2014

Spokój i zrozumienie wątek zamknięty Przedszkole Bystrzaki powitały nas pogodną i pełną ciepła atmosferą. Rozwój...
~Dębski Maurycy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 czerwca 2014

Przedszkole na 5 + wątek zamknięty Moje dziecko chodzi do tego przedszkola od początku poprzedniego roku. Wybór...
~Klimkiewicz Mateusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 czerwca 2014

Zielona Noc u Bystrzaków wątek zamknięty Ostatnio u bystrzaków odbyła się zielona noc. Ciekawy pomysł i świetna...
~Anna Wawrzyńska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry