Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wszystko OK wątek zamknięty Korzystałem kilkakrotnie, jestem zadowolony. Mogę polecić.
~Konrad
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 października 2011

Ewa - opinia wątek zamknięty Rejestracja internetowa - bardzo wygodna, jeszcze nie zdarzyło mi się nie...
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 lipca 2011

kiepska jakość usług wątek zamknięty nie polecam , głównie z powodu niskiej jakości usług lekarskich. małe...
~klaudia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 czerwca 2011

Przychodnia na "5" :) wątek zamknięty Przychodnia na "5" :)
~Urszula Szybowska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 czerwca 2011

polecam wątek zamknięty Korzystam z usług poradni pediatrycznej ( 4 dzieci ) od 10 lat i jestem...
~Sasza
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 czerwca 2011

pete - opinia wątek zamknięty Trzy razy dzwoniłem i trzy razy nie skończyłem pytania i ponieważ Pani...
~pete
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 maja 2010

kiedys było lepiej... wątek zamknięty dziś juz wiem, że jesli muszę isć do lekarza, wole odczekać ale zarejestrować...
~ja
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 czerwca 2009

Bozenka wątek zamknięty Zgadzam się co do opinii o Dr.B,pacjenta traktuje jak zadre w oku, ledwo...
~bozenka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 czerwca 2009

dr B. - nie polecam wątek zamknięty Dzisiaj na moje nieszczęście drugi raz zarejestrowałam się do dr B. Podczas...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 marca 2009

jestem zadowolona wątek zamknięty Mimo duzej ilości pacjentów zostałam przyjęta punktualnie. Kłopoty z...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 grudnia 2008

coraz gorzej wątek zamknięty Jest tylko jedna rozsądna lekarka a dostać się do niej niezwykle trudno. Cala...
~zumba
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 grudnia 2008

... wątek zamknięty Uważam, że rejestracja przez internet jest rewelacyjna, nie trzeba wstawac...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 lipca 2008

Coraz gorzej wątek zamknięty Korzystam z usług baltimedu od początku jego istnienia. Z obawą stwierdzam,...
~Anna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 lutego 2008

kpiesko a nawet bardzo wątek zamknięty korzystam z usług tej przychodni już od wielu lat (niestety) i dwa razy...
~ewcia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 stycznia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
67

postów

54

wątków

do góry