Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Galina - opinia wątek zamknięty Lekarz ocenił mój ból kręgosłupa następująco: Kolejny symulant. Nie muszę...
~Galina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 lipca 2021

A.na.an - opinia wątek zamknięty Byłam ostatnio kilka razy w laboratorium i mialam doczynienia z młoda...
~A.na.an
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 kwietnia 2021

Jacek - opinia wątek zamknięty Dno i sto metrów mułu, mimo obowiazku odmawiaja wizyt stacjonarnych z...
~Jacek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2021

szok po wizycie u lekarza wątek zamknięty do dzisiejszego dnia moja opinia byla bardzo pozytywna. Dzisiaj jednak...
~kowale
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2019

Tragedia wątek zamknięty Kolejki do rejestracji przy wizytach prywatnych, pogadanki przy okienkach....
~Konrad
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lutego 2019

DR. Kozłowska-Niesłuchowska wątek zamknięty Chodzę do Baltimedu przede wszystkim z moim 3 letni synkiem. Pani dr....
~zana
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 czerwca 2012

ocena poradni ogólnej wątek zamknięty Oceniać będę poradnię ogólną dla dorosłych (lekarzy rodzinnych), bo z poradni...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2017

lepiej trzymać się z daleka wątek zamknięty Jestem zszokowana dzisiejszą sytuacją jak spotkała mnie w przychodni. Matka...
~zYTA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

pajentka wątek zamknięty Jeszcze z rok temu nie dałabym niczego złego powiedzieć na temat tej...
~pacjentka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 października 2016

Źle się dzieje wątek zamknięty Lekarze nie przychodzą na zaplanowane wizyty rejestracja winna nie jest chory...
~Aj
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 grudnia 2016

coraz bardzej rozczarowana wątek zamknięty Jeszcze z rok temu nie dałabym niczego złego powiedzieć na temat tej...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 października 2016

Bardzo dobra poradnia wątek zamknięty Polecam dr Zbigniewa Witkowskiego specjalistę ortopedii i bardzo dziękuję za...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

Całkowita ignorancja wątek zamknięty Ta przychodnia to kpina .za każdym razem jest problem z czasem przyjęcia...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2015

pacjent - opinia wątek zamknięty Lekarze jak to lekarze, mają swoje dni :). Znacznie poprawiło się w...
~pacjent
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 marca 2015

Rejestracja do lekarza - porażka wątek zamknięty Ta przychodnia coraz bardziej mi sie nie podoba. Nie zalapalam sie w...
~J.s
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 marca 2015

Nie polecam wizyt u Pani dr Biedrzyckiej wątek zamknięty Niestety spotkała mnie przykra sytuacja z panią dr Biedrzycką. Podczas mojej...
~rozczarowana
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 listopada 2014

Dr Marzena Stryk - wspaniały lekarz! wątek zamknięty Dr M. Stryk to świetny lekarz - komunikatywna, sprawna, życzliwa, ale nade...
~Urszula
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 lipca 2014

RACZEJ NIE POLECAM wątek zamknięty Przychodnia jakich wiele, zbyt dużo pacjentów, zbyt długie terminy, zbyt...
~Uniżony Sługa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2014

wizyta tutaj jeden wielki stres wątek zamknięty Umówiona na wizytę do kardiologa na 13 (prosiłam o godziny późniejsze,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2014

dla dr Stryk chodzę do tej przychodni :) wątek zamknięty Należę do przychodni od 10 lat...Pielęgniarki w rejestracji - KATASTROFA! Nie...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
67

postów

54

wątków

do góry