Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
spa wątek zamknięty Bardzo fajne spa .Super sauny i basen.Widać super zmiany.
~Andrzej
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 stycznia 2019

Polecam każdemu wątek zamknięty Razem z mężem i trzyletnim synkiem regularnie korzystamy z basenu i saun w...
~Marzena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 czerwca 2019

Nowe sauny wątek zamknięty Po remoncie super, ale w nowej saunie mimo znaku „bez stroju” nadal grzejemy...
~Greg
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 czerwca 2019

Przemiła obsługa, super obiekt! wątek zamknięty Bardzo pomocni pracownicy, basen zadbany, czysto i przyjemnie! Polecam
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 czerwca 2019

Nowe sauny wątek zamknięty Kiedy pojawiła się oferta nowych saun poszedłem ciekawości z nadzieją, że w...
~gigat
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 czerwca 2019

Porażka!!!! wątek zamknięty Spokój i relaks?!???! Ciekawe gdzie?! To co się dzieje na basenie to...
~Justyna
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 stycznia 2018

Opinia wątek zamknięty Ciepła woda na basenie. Zajęcia z aquaaerobiku prowadzone bardzo fajnie....
~Zdzisława
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 czerwca 2019

Basen wątek zamknięty Wróciłam na basen po kilku latach i bardzo miłe zaskoczenie. Szatnie,...
~Anita
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 maja 2019

Super wątek zamknięty Bardzo miłe miejsce, basen i sauny pozwalają na doskonały relaks. Wszystko po...
~Agnieszka Dz *
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 maja 2019

Pływanie w basenie wątek zamknięty Woda super czysta i ciepła siłownia się zmienia a sauny super zadbane
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2019

Ocena obiektu wątek zamknięty Basen pozwalający spędzić miło czas i zrelaksować się po całym dniu pracy,...
~Marcin Jankowski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 października 2018

aquaaerobik i zumba wątek zamknięty zajecia prowadzone są z pasją panie pokladaja bardzo duzo enargii aby zajecia...
~kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lipca 2018

brudny basen wątek zamknięty Basen powinien przejść generalny remont. Woda brudna, szatnie brudne.
~eva.czerlonek@gmail.com
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 stycznia 2018

Mieszane uczucia wątek zamknięty Na ten basen chodziłam jeszcze z ojcem za czasów dzieciństwa, wiele lat temu...
~Ann
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 stycznia 2018

Gorąco polecam wątek zamknięty Od kilku miesięcy jestem fanką zajęć aqua aerobiku w Beauty Derm i jestem...
~Dorota.K
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 marca 2017

polecam! wątek zamknięty Chodzę na basen, sauny i siłownię piąty rok. Jestem bardzo zadowolona, ceny...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lutego 2017

Zajecia dla mam wątek zamknięty Fajna oferta dla przyszłych mam- Aqua aerobik prowadzony energicznie i...
~Monika
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2016

bardzo słaby wątek zamknięty Byłam stała klientka basenu - uczeszczalam na zajecia aqua mama przez 6 ms....
~magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lutego 2016

ładnie i czysto, ciepła woda wątek zamknięty Długo szukałam miejsca, gdzie będą mogła wykorzystać multisporta i popływać....
~Adrianna Marwicka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2015

Trening personalny wątek zamknięty Dopiero zaczęłam 'przygodę" w tym obiekcie. Jestem po drugim treningu...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
70

postów

48

wątków

do góry