BikeMaster

Salony i sklepy motocyklowe

Gdańsk, Franciszka Schuberta 1A/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM !!! POLECAM !!! wątek zamknięty Nie mogę się nadziwić czytając negatywne opnie na temat BIKEMASTER dlatego...
~Jacek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2011

nic ciekawego wątek zamknięty nic ciekawego tam nie ma z zalem stwierdzam ,a mieszkam ze 3 km od tej...
~czesłaf
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 września 2011

Niewiarygodni wątek zamknięty Witam. W czerwcu szukałem dla siebie VFRke. Jako, że mieszkam w Słupsku...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lipca 2011

Wtopa... wątek zamknięty Byłem w zeszłym tygodniu oglądać Suzuki SV 650 z rocznika 2005, a więc tak......
~Szymho
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2011

Na granicy prawdy.... wątek zamknięty Byłem niestety klientem bikemastera...Z przekazów wiem ze może kiedyś byli...
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 czerwca 2011

Yamaha Drag Star 650 wątek zamknięty Z przyjemnością oznajmiam, że transakcja wzorcowa. Motocykl jak w opisie,...
~ZP
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 czerwca 2011

APRILIA MANA wątek zamknięty Motocykl rezerwowałem jeszcze przed sprowadzeniem z wyspy, wpłaciłem zaliczkę...
~Arkadiusz Ambroziak
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2011

Lipa naciągana ;) wątek zamknięty Motor który miałem zamiar kupić, po sprawdzeniu w serwisie okazał się...
~rr
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lipca 2010

sprawdzcie przed zakupem moto w serwisie wątek zamknięty Mimo zapewnien wlasciciela ze moto jest z idealnym stanie i jest prosty, po...
~szczota
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 czerwca 2010

Yamaha wątek zamknięty Kupowałem swoje pierwsze moto u nich. Ogólnie moto w miarę ładnie pracowało...
~Y
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 maja 2010

Polecam!!! wątek zamknięty POLECAM wszystkim. Ja jestem bardzo zadowolony.Fachowe doradztwo i zero...
~Mazzi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 marca 2010

POLECAM!!! wątek zamknięty Witam. Jak najbardziej POLECAM ta firme.Konkretni ludzie,fachowe doradztwo...
~Mazzi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 marca 2010

!!! wątek zamknięty Byłem zainteresowany motocyklem, a że jestem z daleka to postanowiłem żeby mi...
~poszkodowany
3

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 marca 2010

kolejny poszkodowany - opinia wątek zamknięty Rok temu kupiłem od nich FZ6. Kupiłem go pod wpływem emocji. Był to mój...
~kolejny poszkodowany
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 marca 2010

POLECAM !!! wątek zamknięty Motocykl upatrzyłem sobie przez internet, zadzwoniłem, wypytałem o szczegóły,...
~maras
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 marca 2010

kawasaki 636 wątek zamknięty polecam wpożo ludzie i uczciwi jestem wpełni zadowolony z zakupu
~kawa
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 lutego 2009

GSXR 600 wątek zamknięty Polecam !!! Pełen profesjonalizm,super obsługa.Można kupić na prawdę dobry...
~GSXR 600
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 września 2009

Kawka wątek zamknięty Polecam! Ludzie w porządku i uczciwi zakup bez zgrzytów :-]
~MISIEK
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
51

postów

38

wątków

do góry