Widok

Buty slubne

Wesele Temat dostępny też na forum:
Cześć dziewczyny :)
Podpowiedzcie gdzie mogę kupić buty ślubne najlepiej do 4 cm i może kolorowe. Najlepiej gdyby można było je gdzieś przymierzyć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio widziałam takie niziutkie w Ryłko, może tam? Większość ślubnych kolekcji ma- niestety dla Ciebie- wysokie obcasy. Chyba że w grę wchodzi też odkupienie od kogoś używanych, to wtedy kopalnią takich ogłoszeń jest portal olx ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Używane odpadają. Chodzi o buty do białej długiej sukni i najlepiej takie, które bede mogła założyć przy innych okazjach. Oczywiście mają być wygodne. Te z Ryłko są ok? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam z Ryłko 3 pary skórzanych szpilek i są mega wygodne. Ale nie mogę się wypowiadać na temat niższego obuwia, bo na co dzień chodzę właśnie w szpilkach. Najlepiej podjechać do jakiegoś salonu i przymierzyć :) Nie jestem pewna, ale chyba w Rivierze w Gdyni mają salon i chyba w centrum Gdyni na rogu Starowiejskiej i Świętojańskiej też mieli sklep ( dawno tam nie byłam).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam http://www.bialebuty.pl mialam stamtad buty i wiele Panien, dla których przygotowywalam dekoracje tez mialo stamtad swietne buty. mozna nawet dac swoj material i maja magazyn butów gotowych.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko pewnie dostanę tam buty typowo ślubne czy też takie które założę na inne okazje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Ryłko znalazłam takie buty :
https://www.rylko.com/pl/produkt/X5200G2_SU6,130034,16.html
Co myślicie , te buty do białej sukni typu A z trenem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ślub mam w październiku. Poprawki do kiecki mam od sierpnia. Kiedy powinnam wybrać się już tak na prawdę na poszukiwanie butów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na poprawki sukni powinnaś przyjść już w butach, które założysz na ślub ( oraz w wybranym już staniku, bo pod niego dopasują górę sukni). Zatem najpóźniej w lipcu powinnaś jakieś zakupić, bo trzeba je jeszcze rozchodzić około 2 tyg., żeby stopa Ci się przyzwyczaiła ( wnioskuję, że na co dzień nie chodzisz w szpilkach).

Co do butów, które wyszukałaś, to są dokładnie te, które widziałam w tym sklepie i o których Tobie pisałam :) Uważam, że będą ok. Klasyczne, bez udziwnień, na niskim obcasie, tak jak chciałaś. Wyglądają na bardzo wygodne, ale trzeba sprawdzić na stopie, wiadomo ;-) No i będą pasować do wielu innych stylizacji, bo kolor też "uniwersalny". Moje zresztą też nie były białe, tylko cieliste, kupowane z tym samym zamysłem- żeby zakładać je jeszcze niejeden raz na inne imprezy :)

Pojedź do salonu, przymierz, zobaczysz, jak się będziesz w nich czuła :) Masz jeszcze trochę czasu na poszukiwania w razie czego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam i wydają się ok jeżeli chodzi o chodzenie po sklepie, nie wiem czy tak samo dobrze będzie w październiku. Zastanawia mnie tylko kolor, czy nie jest za żółty do sukni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jaki masz odcień sukni? Bo tylko do naprawdę śnieżnobiałej nie bardzo będą pasować. Jeśli masz ivory ( śmietankową biel) to spokojnie mogłyby być.

Do typowo białej lepsze moim zdaniem byłyby albo cieliste ( nude), albo blady róż, albo całkiem kontrastowe dla odmiany, pod kolor przewodni, np. granat ( nie wiem, jaka kolorystykę wesela wybrałaś). Możesz też wybrać jeden z kolorów kwiatów w Twoim bukiecie i też będzie pięknie.

Z tego co widziałam w Twoim linku, te buty mają tez inne kolory niż ten który podałaś. Może któryś z nich koresponduje z twoim kolorem przewodnim?

Poza tym- jeśli suknię masz do samej ziemi pewnie i tak nie będzie ich za bardzo widać ;-) Przede wszystkim musisz postawić na wygodę, bo spędzisz w tych butach wiele godzin.

Reasumując- przetestuj jeszcze inne kolory tego modelu, spróbuj zgrać go z kolorem całej stylistyki. Dobierz do kolorystyki bukietu, garnituru pana Młodego- czegokolwiek, w czym kolor będzie spójny ;-) jeśli są wygodne i dobrze się w nich czujesz, warto pokombinować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chodzi kolor tych butów to tylko kolor z linku jest w moim rozmiarze ;-) zastanawiam się nad chabrowym ale koleżanki odradzaja więc szukam chabrowych albo zastepstwo : nude, białe. Z tego co pamiętam to suknia jest biała, typowo biała (znaczy biała ale nie taka aż niebieska tylko po prostu biała).
Będę szukać dalej a te z Ryłko sobie daruję chyba że dostanę w bardziej neutralnym kolorze w moim rozmiarze :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chabrowy jest piękny :) jeśli pasowałby Tobie do kolorystyki wesela, ja bym się nie zastanawiała :) Nie słuchaj koleżanek, bo to Ty masz się czuć dobrze. Skoro suknia jest typowo biała, pięknie by kontrastowały, zwłaszcza jeśli powtórzyłabyś ten kolor w bukiecie.

Co do rozmiaru- a w internetowym sklepie nie ma? Asortyment jest tam uzupełniany na bieżąco, to, że nie ma teraz, nie znaczy, że nie pojawią się za tydzień czy dwa. Sprawdzaj albo zapisz się na newsletter, to powiadomią Cię mailem, że Twój rozmiar jest już dostępny ( tak miałam w moim przypadku). Mogą też sprowadzić Tobie na zamówienie do stacjonarnego sklepu, jeśli poprosisz.

Wersja nude tez byłaby ok. Typowo białe to najprostszy wybór, ale " na jeden raz". Ja celowałabym albo w nude, albo w ten chabrowy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znalazłam jeszcze taki link, może tam Ci się spodoba coś :)

http://visione.pl/pol_m_Obuwie-slubne-187.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słyszałaś może o butach Witt? Podobno można je dostać w Rumi. Na zdjeciach ładnie się prezentują ale nie wiem czy warto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, mam od nich dwie pary. Ze skórzanych jestem zadowolona, z lakierowanych niestety nie, już po pierwszym założeniu pojawiły się brzydkie pęknięcia i buty są do wyrzucenia. Nie proponowałam Tobie tej firmy, bo rzadko mają niskie obcasy, na których Tobie zależy :)

Przejrzałaś link, który teraz wkleiłam? Może tam coś wpadnie Tobie w oko. Firmy stamtąd polecam w ciemno, przetestowałam wszystkie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak na szybko spojrzałam ale w wolniejszej chwili jeszcze raz przejrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry