Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wątek przypięty Uwaga na oszustów - Klienta na suknię z Nigerii-pytanie do dziewczyn,które wystawiały ogłoszenie Słuchajcie dostałam maila od babki z Nigerii,że chce kupić ode mnie suknię...
Jolcia D.
576

ostatnia odp. 9 dni temu

dodano: 8 lutego 2011

wątek przypięty ZASADY FORUM "WESELE" (dot. działów SPRZEDAM/KUPIĘ) wątek zamknięty 1) W kategorii forum "Wesele" powstały podkategorie "sprzedam" i "kupię", w...
Admin
0

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 maja 2011

dj Sławek Bieniek - proszę o opinie nowy temat Witam, czy ktoś z Was bawił się na weselu prowadzonym przez tego dj? z góry...
-Narzeczona-
31

ostatnia odp. 3 godziny temu

dodano: 5 marca 2013

Czesanie slubne - alternatywy nowy temat Hej Dziewczyny, Mam pytanie - czy mozecie polecic kogos kto przyjedzie do...
~anonim
8

ostatnia odp. 3 godziny temu

dodano: 10 października 2017

Maszki-namiary nowy temat czy kltoś miał lub beidze miał Maszki na swoim weselu?? prosze o namiary!!
klaya82
14

ostatnia odp. 17 godzin temu

dodano: 29 marca 2008

Sala weselna w stylu rustykalnym nowy temat Witam! Szukam miejsca do zorganizowania małego wesela (50osób). Zależy mi aby...
~mia
4

ostatnia odp. 20 godzin temu

dodano: 19 października 2017

Zespół dream z centrum zespołów nowy temat Hej, czy ktoś z Was był na weselu gdzie grał zespół dream? Opinie???
~Ewelina
0

ostatnia odp. 21 godzin temu

dodano: 21 października 2017

Szukam foto, video i dj. :) 09.11.2018 nowy temat Szukam fotografa, kamerzysty i DJa na 09.11.2018r. Miejsce: Folwark Dajak. :)...
~Pt
11

ostatnia odp. 21 godzin temu

dodano: 16 października 2017

Wypozyczalnia sukien slubnych Trojmiasto nowy temat Czy mozecie polecic jakis salon w Trojmiescie w ktorym mozna wypozyczyc...
Marta255
10

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 14 października 2017

opinia o restauracji Trzy Korony w Gniewinie nowy temat Byłam na uroczystości Dnia Nauczyciela. Jedzenie takie sobie, ale w myśl...
~anonim
0

dodano: 21 października 2017

Obrączki - co grawerujecie? nowy temat Co grawerujecie na obrączkach?
~Ja
2

dodano: 20 października 2017

Ile się teraz płaci za "talerzyk"? nowy temat Cześć dziewczyny! Zabieram się właśnie za planowanie ślubu w plenerze +...
~mia
22

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 10 października 2017

Fotobudka? proszę o opinię nowy temat Dziewczyny czy któraś z Was miałam na swoim weselu fotobudkę? Bądź była na...
Angelka
10

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 19 stycznia 2014

Zespol Silverton ze Starogardu- opinie nowy temat Proszę o opinie o zespole Silverton ze Starogardu;)
~zuzia
33

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 20 lipca 2013

Fryzura i makijaż nowy temat Cześć! Szukam fryzjera i makijażystki z Trójmiasta, najchętniej z dojazdem....
~panna
3

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 15 października 2017

Gdzie wesele z noclegami??? nowy temat Czy możecie polecić mi jakieś cudowne, ciekawe i oryginalne miejsce na wesele...
~fina
26

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 2 kwietnia 2010

opinie nt zespolu D-Star nowy temat dzień dobry, prosze o opinie na temat zespołu D-Star, jak prowadzą wesle, jak...
~zainteresowany
47

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 16 sierpnia 2012

Zespol BRASS-BAND Z Gdyni - proszę o opinie. nowy temat witam, czy ktos byl moze na weselu gdzie grał ten zespoł ? prosze o opinie,...
~niezapominajka258
12

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 25 czerwca 2013

leniwy, niezorganizowany, mało przedsiębiorczy mąż nowy temat Jesrtesmy razem 5 lat , zaręczeni od prawie 2 lat, bardzo się kochamy, mamy...
mipka
96

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 7 maja 2007

ciasto poweselne nowy temat Planuję zanieść ciasto do pracy po weselu (tak mniej więcej tydzień po). Po...
~Przyszła Panna Młoda
3

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 5 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry