Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wątek przypięty Uwaga na oszustów - Klienta na suknię z Nigerii-pytanie do dziewczyn,które wystawiały ogłoszenie nowy temat Słuchajcie dostałam maila od babki z Nigerii,że chce kupić ode mnie suknię...
Jolcia D.
673

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 8 lutego 2011

wątek przypięty ZASADY FORUM "WESELE" (dot. działów SPRZEDAM/KUPIĘ) wątek zamknięty 1) W kategorii forum "Wesele" powstały podkategorie "sprzedam" i "kupię", w...
Admin
0

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 maja 2011

Oprawa muzyczna mszy nowy temat W 2019 roku planuje swój ślub. Chciałabym, aby w kościele śpiewał chór, żeby...
~D.
0

ostatnia odp. 4 godziny temu

dodano: 21 lipca 2018

Dj czy zespół na wesele? pomorskie nowy temat na wiosnę 2020 planuję ślub i w związku z tym powoli się szykuję do...
izak4324
10

ostatnia odp. 7 godzin temu

dodano: 15 lutego 2018

Ślub/wesele 07.09.19 lub 06.09.19 szukam Zespołu, kamerzysty, fotografa, fryzjerki i majikażystki nowy temat Hej, Tak jak napisałam w temacie, szukam usługodawców w postaci dobrego...
~Sylwia
10

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 11 lipca 2018

Riwiera Gdynia - wesele - proszę o opinie nowy temat Czy ktoś miał wesele w Riwierze w Gdyni? A może byliście na jakimś? Czy...
~Kasia
5

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 20 listopada 2012

Czy znalazłaby się jakaś para chętna na sesję narzeczeńską albo plener poślubny?? nowy temat Miłe Panie i Panowie uczę się fotografii i nie bardzo mam na kim "trenować",...
tesula
2

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 19 lipca 2018

Wizażystka Dorota Majcher - proszę o opinie nowy temat hej Kto możecie napisać coś o makijażu Doroty? Czy korzystałyście z jej...
kasiaitak
63

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 29 stycznia 2013

wesele cegielnia rzucewo nowy temat Witajcie ktoś z Was miał tam wesele w 2016 r?
2patix2
18

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 15 maja 2016

Galeria Sulmin nowy temat Witam Proszę o opinie,chcemy zorganizować tam wesele zależy nam na opiniach...
~Taka ona
0

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 19 lipca 2018

laura nowy temat witam was dziewczyny zostałam oszukana przez anglika bo miało być sprzedaż...
~anonim
1

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 17 lipca 2018

Zaścianek - proszę o opinie. nowy temat Poszukuję nowych informacji o Zaścianku (tegorocznych) Jakość obsługi, smak i...
~marta
2

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 11 sierpnia 2014

~kinia
1

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 25 lipca 2017

Restauracja Kaszubska Kosakowo - opinia nowy temat 28.04.2017r. mieliśmy wesele w Restauracji Kaszubskiej w Kosakowie i jesteśmy...
~e.p.m.
1

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 5 maja 2017

Zaścianek Pan Tadeusz nowy temat Czy ktoś ma jakies aktualne informacje o weselach w tych miejscach? Jak...
~Faflak
0

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 17 lipca 2018

Gdzie po obrączki? nowy temat Potrzebujemy na szybko zamówić obrączki - byliśmy w galerii w yes itd ale...
~anonim
24

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 19 lutego 2017

zegarek na ręku na ślubie? nowy temat Hej dziewczyny! mam takie pytanie co sądzicie o założeniu zegarka na ręke na...
olala82
19

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 24 lipca 2008

licencja, protokół a ślub w innej parafii :(( nowy temat Jestem załamana, oboje jesteśmy z różnych parafii, ślub chcemy wziąć w...
~załamana na maksa
42

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 4 marca 2009

Damian Kowalski kamerzysta - opinie nowy temat Zastanawiam się do zaangażowania Damiana Kowalskiego do nagrywania ślubu i...
~sofia
4

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 18 października 2016

Zespół CRAZY- Bojano nowy temat Witam, czy ktoś może wyrazić opinię na temat zespołu Crazy z Bojana z...
~artur
7

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 14 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry