Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wątek przypięty Uwaga na oszustów - Klienta na suknię z Nigerii-pytanie do dziewczyn,które wystawiały ogłoszenie nowy temat Słuchajcie dostałam maila od babki z Nigerii,że chce kupić ode mnie suknię...
Jolcia D.
699

ostatnia odp. 11 godzin temu

dodano: 8 lutego 2011

wątek przypięty ZASADY FORUM "WESELE" (dot. działów SPRZEDAM/KUPIĘ) wątek zamknięty 1) W kategorii forum "Wesele" powstały podkategorie "sprzedam" i "kupię", w...
Admin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 maja 2011

Zespół weselny Krzyśki - proszę o opinie. nowy temat Hej, Czy ktoś zna lub miał u siebie na weselu zespół Krzyśki ? Bardzo...
~Paula
3

ostatnia odp. 7 godzin temu

dodano: 2 grudnia 2014

wesele 2019 nowy temat Szukam opinii o zespole Dream z centrum zespołów z trójmiasta. Bardzo proszę...
~KJ
-

dodano: 21 marca 2019

Sala weselna na MAj! TO pilne! nowy temat To pilna sprawa (poprzedni obiekt się wycofał prawie w ostatnim momencie)....
~MajkaWrzeszcz
2

dodano: 17 marca 2019

Wesele w Hotelu Cztery Brzozy nowy temat Czy ktoś miał wesele w Hotelu Cztery Brzozy w 2018 roku? Czy obiekt godny...
~Alicja
3

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 7 marca 2019

MIEJSCE NA WESELE - TROJMIASTO I OKOLICE - POMOCY! nowy temat Witam wszystkich serdecznie, Bardzo prosze o pomoc, namiary i opinie na...
~PannaWeselna
25

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 9 sierpnia 2016

slub bez bierzmowania nowy temat W przyszlym roku bierzemy slub jednak nie mam bierzmowania. Czytalam ze...
~Lilka
2

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 17 marca 2019

Zaproszenia... nowy temat tak się zastanawiamy, czy zrobienie zaproszeń samemu faktycznie wychodzi tak...
Myszka1
138

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 4 listopada 2005

Wesele panorama kąty Rybackie nowy temat Dzień dobry- czy są tu osoby, ktore organizowały wesele w panoramie w kątach...
~Aga
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 19 marca 2019

Fryzjerka nowy temat Szukam fryzjerki na swój ślub. Czy ktoś może polecić fryzjerkę/ fryzjera z...
~ania
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 19 marca 2019

skad naszyjnik?!? nowy temat Hej Dziewczyny! Bardzo bym chciala miec naszyjnik bialy (kwiatki, perelki,...
Plinka
15

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 2 marca 2007

Wesele w Restauracji Victoria Małkowo nowy temat Witam mam pytanie czy ktos organizował wesele w Małkowie w restauracji...
Hermiona
37

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 13 kwietnia 2008

Prestige Sound Duo bawił ktoś sie na weselu z tym zespołem ? nowy temat Prestige Sound Duo bawił ktoś sie na weselu z tym zespołem proszę o opinie
patrykul
8

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 20 grudnia 2013

Upięcie ślubne nowy temat Drogie Żony lub Panny Młode-szukam fryzjerki lub fryzjera na upięcie ślubne w...
~Monia
1

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 18 marca 2019

Wieczór panieński w Strefie Relaksu ze Światem Saun nowy temat Osoby zainteresowane proszę o podanie adresu email w celu wysłania oferty.
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 18 marca 2019

Zespół BUENA z CENTRUMZESPOŁÓW.PL. nowy temat Witam, w związku z tym, że opinie na temat tego zespołu (oraz ich menadżera)...
~Michał
1

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 11 sierpnia 2017

Potrzebny fryzjer na upięcie ślubne nowy temat Hej. Możecie polecić jakiegoś sprawdzonego fryzjera na upięcie ślubne. Tylko...
~Olga
7

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 26 lipca 2017

Jakie będziecie miały suknie ślubne? nowy temat Wklejajcie linki albo zdjęcia....:)
~Pola
86

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 8 listopada 2004

SALA WESELNA GDAŃSK nowy temat Witam, Szukam sali weselnej na 100 osób najlepiej w Gdańsku lub okolicach:)...
~Katarina
14

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 3 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry