Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
PERFUMY w prezencie dla rodziców? co myślicie? nowy temat podziękowanie dla rodziców to ważny moment na weselu. zastanawiam się czy...
~H.Tomasik
18

ostatnia odp. 13 godzin temu

dodano: 24 czerwca 2010

~ekotka
69

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 1 października 2004

Prezent ślubny z Polski nowy temat Szukam pomysłów na prezent ślubny z Polski dla siostry ciotecznej, która...
~Somirma
2

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 17 maja 2022

Gdzie po obrączki? nowy temat Potrzebujemy na szybko zamówić obrączki - byliśmy w galerii w yes itd ale...
~anonim
43

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 19 lutego 2017

Nie polecam nowy temat Niestety ale wszystkie komentarze tu negatywne są prawdziwe. Byłam u Pani...
~Alicja
-

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 24 maja 2022

Wesele odradzam nowy temat Sala ładna reszta beznadzieja. Obsluga; jedzenie do niczego
~Kacha
1

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 22 maja 2022

nnt. Gdzie kupić fajne łóżko sypialniane? nowy temat Dziewczyny - gdzie kupić łóżko fajne, dobrze zrobione i nie za kosmiczną cenę?
AgusiaGda
65

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 29 maja 2008

perfumy ... nowy temat jakich perfum używacie? czy na dzień slubu kupujecie coś specjalnego, czy ten...
tokio
54

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 24 kwietnia 2008

Dj na wesele nowy temat Witam szukam dj na okoliczność przyjęcia weselnego który zadba o oprawę...
~Czester
2

dodano: 28 lipca 2021

przedluzanie wlosow - gdzie? ile? nowy temat Hej dziewczyny! tak mysle,ze to by bylo cos dla mnie! Wlosy mam bardzo...
PIONA
26

dodano: 13 listopada 2006

jaka wódka, gdzie i za ile :) nowy temat Moje drogie, nie ma zadnego nowego jednego watku w którym moglybysmy sie...
Linea
40

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 6 lutego 2013

SALA WESELNA GDAŃSK nowy temat Witam, Szukam sali weselnej na 100 osób najlepiej w Gdańsku lub okolicach:)...
~Katarina
38

dodano: 3 października 2016

Dobry fotograf - kogo polecacie? nowy temat Jestem w trakcie przygotowań do ślubu i wesela w przyszłym roku. Chciałabym...
~niki
36

dodano: 15 marca 2011

biuro podróży ITAKA - opinie nowy temat Zasatanwiamy się nad podróża z biurem ITAKA , pod koniec sierpnia do Włoch....
ata211
13

dodano: 27 lutego 2008

fotograf na wesele do 1000 zł nowy temat Proszę o przesłanie na maila wlk44@o2.pl oferty na fotografa do 1000 zł
~przemko
24

dodano: 26 listopada 2010

opryszczka :(:(:(:(:(: pomocy nowy temat Dziewczyny zawsze wszystko wiecie i dobrze doradzacie,wiec moze i teraz mi...
zabka_1983
29

dodano: 27 lutego 2007

Cukiernia Rzeszów nowy temat Moim ostatnim odkryciem jest świetne miejsce w Rzeszowie, a dokładniej to...
marcin.433
1

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 2 maja 2022

Niestety brak honoru nowy temat Cena i termin i pokój był ustalony, nagle 18 godzin czyli nie cała doba przed...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 29 kwietnia 2022

Co to jest opalanie natryskowe? nowy temat Dziewczyny przejeżdzałam dzisiaj koło salonu i zauważyłam duzy napis: Nowość,...
elle
83

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 26 lutego 2005

MIEJSCE NA WESELE - TROJMIASTO I OKOLICE - POMOCY! nowy temat Witam wszystkich serdecznie, Bardzo prosze o pomoc, namiary i opinie na...
~PannaWeselna
53

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 9 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry