Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wątek przypięty Uwaga na oszustów - Klienta na suknię z Nigerii-pytanie do dziewczyn,które wystawiały ogłoszenie Słuchajcie dostałam maila od babki z Nigerii,że chce kupić ode mnie suknię...
Jolcia D.
713

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 8 lutego 2011

wątek przypięty ZASADY FORUM "WESELE" (dot. działów SPRZEDAM/KUPIĘ) wątek zamknięty 1) W kategorii forum "Wesele" powstały podkategorie "sprzedam" i "kupię", w...
Admin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 maja 2011

fryzjerka do domu_czesanie dziewczynki na Komunię nowy temat Pomyślałam, że zadam to pytanie tutaj choć to nie wesele, a Komunia :) Szukam...
~basiula
-

ostatnia odp. 9 godzin temu

dodano: 18 lutego 2020

PEACH
11

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 21 lipca 2008

Gdzie sala do 160os Wejherowo +50km nowy temat Szukamy sali do 160os Wejherowo +50km w promieniu
~SD14
1

dodano: 7 lutego 2020

Klo ma ślub w Kołobrzegu???? nowy temat Kto ma ślub w Kołobrzegu?
Czerwcowa Panna Młoda
17

dodano: 4 marca 2005

Ślub i wesele w Boże Ciało nowy temat Mam pytanie do doswiadczonych forumowiczek-mężatek :) Czy Boże Ciało to dobry...
Pistacja77
19

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 27 listopada 2011

NNT. TEŚCIOWIE nowy temat Hej... Mam ogromny problem... Sprawa wygląda tak: Teściowie wpraszają się...
~:)))
36

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 21 lipca 2010

Barman na wesele, weselny drinkbar nowy temat Witam Planujemy wesele 26.11.2016 i bardzo byśmy chcieli mieć na swojej...
~Daria
3

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 7 września 2016

ile płacicie księdzu za same zapowiedzi ?? nowy temat Hej ! Ślub bierzemy w mojej parafii, zatem u młodego w kosciele trzeba...
dobrawa
95

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 12 maja 2009

Ile się zwróciło ? Witam może zadam pytanie które nie wypada zadawać ale jestem ciekawa ile...
~SandraS
57

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 9 maja 2017

~Niusia
8

dodano: 26 lutego 2009

MIEJSCE NA WESELE - TROJMIASTO I OKOLICE - POMOCY! Witam wszystkich serdecznie, Bardzo prosze o pomoc, namiary i opinie na...
~PannaWeselna
40

dodano: 9 sierpnia 2016

Fotograf ślubny 12.09.2020 r. Witam, chciałabym się dowiedzieć czy możecie polecić fotografa, który w...
~Martyna
2

dodano: 3 lutego 2020

Zespół MODERN - jakieś opinie? Tak jak w temacie - na naszym weselu ma zagrać zespół Modern Czy ma ktoś...
~Olka
50

dodano: 1 kwietnia 2012

menu weselne? - opinie i rady... dziewczyny, mam prośbę do Was... będziemy wynajmować sale na wesele i...
madzia i bartek
28

dodano: 25 maja 2006

pomysł na wieczór panieński Kochane dziewczyny, moja najlepsza przyjaciółka wkrótce wychodzzi za mąż,...
~nata85
13

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 2 sierpnia 2010

Parafia św. Trójcy w Gdyni Dąbrowie Mamy pytanie odnośnie tej parafii. 5 lat temu mieszkałam na Dąbrowie i była...
Madziola
77

dodano: 28 października 2008

BETLEJEM Lębork czy ktoś miał tam wesele, jak jedzonko, obsługa, cała organizacja
żabka*
23

dodano: 3 sierpnia 2006

krawcowa przeszukałam forum, ale większość wątków jest sprzed 10-14 lat... poszukuję...
~Kamila
1

dodano: 9 stycznia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry