Widok

Dj Waldzior

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam,
Czy ktoś zamawiał na wesele Dj waldziora? Jakie opinie? Wiem, ze kiedys był jednym z najlepszych, ale podobno zdarzało się mu nie dojeżdżać na wesele i wyznaczał kogos innego. Jak Wasze doswiadczenia? Nigdzie nie ma żadnych opini.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nie polecam tego DJa. Wystawił nas do wiatru i twierdzi, że umowa została zerwana przeze mnie. Tak wiec zostałam kilka miesiecy przed weselem bez DJa. Jeśli chcecie oszczędzić sobie niepotrzebnych stresów radzę wybrać kogoś innego...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam, Waldemar Seweryniak Dj Waldzior. To co ktoś pisze wyżej to Bzdura. Nigdy nie było żadnej sytuacji w której wystawiłem parę młoda tym bardziej kilka miesięcy przed weselem. Pisze to albo konkurencja, która nie potrafi grac fair play albo jakaś para młoda, która myślała ze jak napisze maila a potem rok się nie odzywa (nie ma żadnej umowy, żadnej wpłaty i żadnego kontaktu) to mają rezerwacje i ja mam wierzyć ludziom na słowo że na pewno chcą mnie na swoje wesele a nie mogą poświęcić 30 minut żeby dopełnić formalności. Czego można się spodziewać po "anonimie". Nigdy w życiu nie było sytuacji, w której nie przyjechałem na wesele przy podpisanej umowie na wesele. Proszę nie wierzyć plotkom a spytać pary młode, które mają doświadczenie jeśli mowa o współprace ze mną. W razie pytań proszę dzwonić 517966391 lub wejść na Facebook.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Głupoty pisać i oczerniać kogoś to każdy może .Ja powiem tylko tyle ,że nie spotkałem tak zarąbistego i konkretnego dj ,impreza była mega i goście mega zachwyceni a podejście profesjonalne do organizacji uroczystości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie Polecamy usługi DJ Waldziora! ;)
Ogromne zaangażowanie, indywidualne podejście do klienta oraz charyzma, jaką posiada DJ Waldzior jest nie do opisania. Ten człowiek sprawi, że nawet jeśli masz dwie lewe nogi, to będziesz bawił się do białego rana, a potem dokupisz kolejne godziny. Byliśmy na wielu weselach, ale zdecydowanie na naszym bawiliśmy się najlepiej. Profesjonalne nagłośnienie, dobrze dobrana muzyka, duża ilość rekwizytów, ciekawe konkursy i znakomity Wodzirej porywający całą salę do zabawy. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie spotkanie z tym Mega pozytywnym człowiekiem. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to, niech nie czeka, dajemy słowo, że będzie to Wasza najlepsza impreza.
Gorąco polecamy Aneta i Dariusz B. z Redy;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

do góry