Widok

Czas oczekiwania na zdjęcia - FOTOGRUPA

Wesele Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś orientuje się ile realnie czeka się na zdjęcia ślubne u Fotogrupy?? Ile czasu czekaliście??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co pamiętam czekałam jakieś 1,5 miesiąca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja czekam 1,5 miesiąca, a może to potrwać nawet do 4 :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Strasznie długi jest ten czas oczekiwania. Też uzyskałam informację że mogą to być 4 miesiące. Jest to nieludzkie:(.
Ale czy ktoś rzeczywiście czekał te 4 miesiące? Czy zazwyczaj czas jest krótszy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja słyszałam,że oni to taka fabryka :) dużo ich jest i wszystko biorą i jak się tyle bierze to potem siłą rzeczy trzeba czekać, nie wiem jak wtedy z jakością..ale 4 miechy to dużo, u innych to tak max 2 miesiące słyszałam.
Może tylko tak asekuracyjnie podają?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
oby asekuracyjnie... idzie się załamać od tych pytań rodzin czy są już zdjęcia:P:P a samemu doczekać też się nie można.. dlatego chciałam się dowiedzieć ile realnie ludzie czekają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czas oczekiwania na zdjęcia powinien być równy czasowi oczekiwania na kasę. Skoro czekasz 4 miesiące na zdjęcia - niech fotograf po oddaniu materiału poczeka tyle samo na wypłatę :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moją koleżanka miała ślub w czerwcu tego roku a zdjęcia dostała od fotogrupy tydzień temu czyli czekała 2 miesiące ale warto było czekać bo jakoś wspaniała i zdjęcia cudne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Potwierdzam, że warto czekać na ich zdjęcia. A kasę biorą oczywiście po przekazaniu zdjęć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taka obróbka zdjęć jest bardzo czasochłonna a jak ma się 4 wesela w miesiącu to człowiek się nie rozdwoi, żeby w tydzień to obrobić. Ludzie pomyślcie najpierw zanim coś napiszecie. Każdy z nas jest tylko człowiekiem a nie maszyną.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
A ja bym powiedziala nawet 8 wesel bo pt i sb do tego dochodza plenery od ok 12-21! O ile dobrze pamietam to fotogrupa kasuje przy odbiorze zdjec;)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
A i ja moge poczekac dlugo bo wiem ze bedzie warto:)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
~M jesteś pewna, że Twoja koleżanka miała ślub w czerwcu i już dostała zdjęcia ?? Znam kilka osób które miały ślub wcześniej i zdjęć jeszcze nie mają...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem pewna bo na nim byłam i juz widziałam zdjęcia:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
No to coś tu jest z nimi nie halo.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja czekałam na dwie płyty ze zdjęciami 4 miesiące, a już rok na album ze zdjęciami, straciłam nadzieje że w ogóle go otrzymam. Powoli doprowadza mnie ten cały pan Radek do szaleństwa, zwodzi że musi po niego pojechać, że zagubili mu ten album, że nie ma już naszych zdjęć i musze mu wysłać na e-mail bo nie ma z czego zamówić tego albumu. OGÓLNIE MASAKRA
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wypadało by klientów załatwiać według kolejności, a nie że jedni czekają krócej a inni nie mogą się doprosić o swoje zdjęcia, pozdrawiam i tej firmy już nikomu nie polecę
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie! Ciekawe jak grupują swoich klientów :)

Cieszę się, że w końcu i niezadowolone osoby zaczynają dodawać komentarze na temat tej firmy.
Opierałam się na opiniach z forum, zdecydowałam się na fotogrupę i bardzo się zawiodłam !!
Jeszcze zdjęć nie dostałam, a już zdążyli mnie wkurzyć co nie miara!
Resztę napiszę jak otrzymam to co mam zapisane w umowie.

Nie polecam!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja na zdjęcia czekałam 4 msc i musiałam dość mocno się o nie dopraszac. A na album czekałam rok....I tu już mocno się wkurzyłam. Miałam taką samą sytuacje jak opisana wyżej
.Album zaginął w dziwnych okolicznościach, potem nie można się było dodzwonić nigdy żeby się umówić na odebranie....Potem nie było czasu. Też w pewnym momencie myślałam, że już tego albumu nie dostanę.
Wydaje mi się, że klienci dzieleni są na tych lepszych i gorszych niestety. Ja nie mogłam doprosić się o zdjęcia (ślub latem) a na Facebooku, panowie wrzucali już zdjęcia z sesji jesiennych.
Jestem zawiedziona...Zdjęcia są ładne, choć na paru brakuje obróbki, szczególnie z sesji...Ale cała sytuacja po skutecznie zniechęcila mnie do tej firmy....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też zastanawiałam się nad Fotogrupą, lecz sporo negatywnych opinii było na forach na temat czasu oczekiwania na zdjęcia, zdecydowałam się na znalezienie innego fotografa który podchodzi hobbistycznie niż wykonuję po prostu "masówkę". Pan xxx :) nie chce się masowo ogłaszać, ponieważ mówił ze musi znajdować czas na życie prywatne. :) Zdjęcia dostałam po 3 tyg od uroczystości i jestem MEGA zadowolona.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Generalnie, po weselu muszę stwierdzić, że te forum jest bardzo pomocne ale niestety wszystko kręci się wokół tych samych ludzi. Wszyscy mają tych samych fotografów, makijazystki...Sama czytałam tutaj dużo opinii, ale niestety nie znalazłam żadnej negatywnej..Aż ciężko uwierzyć, że tylko ja miałam takie historie ze zdjęciami.
Szkoda, że tak mało tutaj jest opinii szczerych i wiarygodnych..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny - po pierwsze obróbka tyle nie trwa.. nie dajcie sobie tego wmówić. Po drugie większość fotografów daje czas oczekiwania maksymalnie miesiąc. Ja osobiście oddaję zdjęcia niemal zawsze po tygodniu od dnia ślubu. I wierzcie mi lub nie - spędzam nad nimi dokładnie tyle samo czasu co fotogrupa. Po drugie, jeśli mają taki czas w umowie i wy się na to zgadzacie to mogą zdjęcia oddać w maksymalnym terminie, bo jest to zgodne z umową.
FOTOGRAFIA ŚLUBNA
www.aniagrunwald.pl
www.melrose.com.pl
www.ania1410.wordpress.com
ania.melrose@gmail.com
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13
jakoś mnie to nie dziwi, że oddajesz po tygodniu. Po tym co widać na Twojej stronie, przy tym poziomie "obróbki" ten tydzień to i tak nazbyt dużo czasu :)
Najlepiej nie mierzyć wszystkich swoją miarką, być może inni fotografowie trochę staranniej niż Ty podchodzą do tematu obróbki i poświęcają więcej czasu na zabawę ze zdjęciami, no i zapewne mają jeszcze inne zlecenia, których Tobie najwyraźniej brakuje skoro w pełni sezonu oddajesz materiał w tydzień i masz jeszcze czas na reklamowanie się na forum. Stąd też zapewne różnice, o których piszesz
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

do góry