Widok

Czasem myślę, że mój syn to urodzony pesymista, często się dąsa i marudzi

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
nie wiem, czy to jakiś kryzys czy może ja coś źle robię, ale to ciągłe marudzenie i fanaberie, a nawet widzenie wszystkiego w czarnych kolorach jak na przedszkolaka jest trochę dziwne. Staram się go rozweselać, rozmieszać i te fanaberie obracać w żart ale porawa jest krótkotrwała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przejdzie mu pewnie to taki manifest ..obraza na cały świat , ze nie jest tak jak on by tego chciał ....minie i pojawi sie ponowinie w wieku nastu lat :-) ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja Julka też miała taki okres obniżonego nastroju. Nic jej się nie chciało, nic się jej nie podobało. Czasem było mi przykro, że nie podoba jej się prezent z jakiejś okazji albo nowa sukienka do przedszkola, albo że nie chce iśc na spacer bo np. jest nudno. Teraz jest trochę lepiej. Może to tez zależy od rodziców bo ja mniej więcej w tym czasie też miałam cięzki okres i byłam przytłoczona problemami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam

A ja podzielam Twoja opinię dobrze w takich sytuacjach spojrzec na to co dzieje się w naszym życiu. nasza zewnętrzna wesołość nie zawsze oznacza wesołość wewnętrzną.jest to wyzwanie. pamietajmy jednak że więz emocjonalna dziecko rodzic jest bardzo silna czy nam sie to podoba czy nie. dziecko jest wspanialym obserwatorem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Co zrobic gdy maz nie chce sie kochac? (302 odpowiedzi)

Tak jak w tytule. To jest moj-nasz problem. Moj maz w ogole nie potrzebuje seksu..u nas jest on...

Czy warto inwestować w drogie ubranka i zabawki dla dzieci ? (74 odpowiedzi)

witajcie Ostatnio w Dzień dobry TVN był temat: "Czy warto inwestować w drogie ubranka i zabawki...

Dobra jakościowa pościel dla dziecka jaka?? (111 odpowiedzi)

Mamuśki stanełam przed wyborem pościeli i chciałam sie was podpytać jaką pościel polecacie, jaka...

do góry