Widok

Czy warto..

Zastanawiam się nad pójściem do II.. czy ktoś z Was mógłby mi napisać wszystkie za i przeciw tej decyzji ? Dodam, że do umysłów ścisłych raczej nie należę, zdecydowanie interesuje mnie human.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przede mną też czeka wybór liceum,ale szczerze odradzam Ci II w Gdyni.Mam tam wielu znajomych i zdecydowana większość jest po prostu niezadowolona.
Jest kiepska atmosfera,nauczyciele podobno niezbyt sympatyczni..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Też zastanawiam się nad tą szkołą i nie wiem co mam o niej sądzić. Czy atmosfera jest nieprzyjemna tylko przez nauczycieli czy naładają się na to też inne rzeczy, np. uczniowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prawda, nauczyciele w II to koszmar, pan T. od francuskiego z pelna pogarda dla uczniow (i rodzicow zreszta tez), pani P. od matematyki nie majaca dla nikogo czasu zeby pomoc w zrozumieniu materialu (bo malo kto rozumie jej nauczanie)i przychodzaca na lekcje ze swoim dzieckiem (skandal), i mozna by mnozyc przyklady... Jak sie Wam uda miec juz 130-135 pkt na koniec gimnazjum to polecam X w Srodmiesciu i IX w Orlowie. Mega szkoly, ale sporo chetnych, wiec dosyc trudno sie dostac. A jak 150 pkt to jeszcze VI na Wzgorzu Maksymiliana jest w miare, moze szalu nie ma ale na pewno lepsza od II.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie ma co się sugerować opiniami odnośnie atmosfery - to zależy od danej klasy (a nie wiesz, na jakich ludzi trafisz) i - od Ciebie. Generalnie, ta szkoła jest super - przeniosłam się tu po miesiącu chodzenia do innej szkoły i ani przez sekundę nie żałowałam tej decyzji. Atmosfera w mojej klasie jest bez zarzutu, większość jest zintegrowana, przyjacielsko nastawiona, nie ma wyścigu szczurów, itp. To się czuje w całej szkole. Oczywiście - zdarzają się jednostki niezadowolone, ale takie sa wszędzie. Poziom w mojej klasie jest b. wysoki - próg był około 150 punktów. Świetni są nauczyciele od przedmiotów human i języków (to profil tej szkoły), cisną z biologii i geografii. Resztę sobie odpuściłam, ale jeśli Ci zależy, to można się sporo nauczyć także z matmy, fizyki, itp. Polecam Ci ta szkołę - sama drugi raz wybrałabym ją bez wahania
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli human, to tylko II LO. Najlepiej celuj w klasę prawniczą, choć tam próg był w zeszłym roku dość wysoki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry